Sub-decree no. 124 on the land reclassification of state public property to the state private property
Sub-decre no. 124 on the land reclassification of 12,662 square meters (twelve thousand six hundred and sixty-two meters) in Prampir Meakkakra village, Tang Krasang commune and Sampong village, Prasat commune, Santuk district, Kampong Thom province. The land reclassification changed from state public property to the state private property.
Data Resource Preview - Sub-decree no. 124 on the land reclassification of state public property to the state private property