Sub-decree No.107 on the subdivision of 9 hectares, 82 acres and 55 centimeters of land in Prey Nob district, Preah Sihanouk province from the forest cover in 2002 to transfer as state private land and give ownership to the actual occupants
Data Resource Preview - Sub-decree No.107 on the subdivision of 9 hectares, 82 acres and 55 centimeters of land in Prey Nob district, Preah Sihanouk province from the forest cover in 2002 to transfer as state private land and give ownership to the actual occupants