Joint-Prakas no. 128 on the amendment of the annex schedule and Joint Prakas no. 1451 dated 03 November 2015 on the provision of public services and monetary transfers by the Ministry of Mines and Energy.
This sub-decree has been amended the table of annexes and joint Prakas no. 1451 dated 03 November 2015 on the provision of public services and monetary penalties by the Ministry of Mines and Energy instead of the annex table.
Data Resource Preview - Joint-Prakas no. 128 on the amendment of the annex schedule and Joint Prakas no. 1451 dated 03 November 2015 on the provision of public services and monetary transfers by the Ministry of Mines and Energy.