សេចក្តីប្រកាសព័ត៌មាន សហគមន៍ជនជាតិដើមភាគតិចចំនួន៣ទទួលបានប័ណ្ណចុះបញ្ជីដីធ្លីសហគមន៍
សហគមន៍ជនជាតិដើមភាគតិចចំនួនបីភូមិ ដែលមានប្រជាពលរដ្ឋ ៣២៩ គ្រួសារ នៅតំបន់ភាគឦសាននៃប្រទេសកម្ពុជា ត្រូវបានរាជរដ្ឋាភិបាលផ្តល់ជូនប័ណ្ណកម្មសិទ្ធិដីសមូហភាព លើកដំបូ...
សេចក្តីសម្រេចលេខ ១២១២ ផ្តល់អាជ្ញាប័ណ្ណស្វែងរុករកធានធានរ៉ែ ដល់ក្រុមហ៊ុន អាលុយមីណា (ខេមបូឌា-វៀតណាម) ខូ អ៊ិលធីឌី
សេចក្តីសម្រេចនេះ ផ្តល់អាជ្ញាប័ណ្ឌអនុញ្ញាតអោយក្រុមហ៊ុន អាលុយមីណា (ខេមបូឌា-វៀតណាម) ខូ អ៊ិលធីឌី មានអាស័យដ្ឋានផ្ទះលេខ ៦១ ផ្លូវលេខ ៣១៥ សង្កាត់បឹងកក់ ២ ខ័ណ្ឌទួលគោក រាជធានីភ្នំពេញ ធ្វើ...
ស្វែងរកក្រុមហ៊ុន៖ (Cambodia) Cement Chakrey Ting Factory Co., Ltd.
ឯកសារដែលបានថតចម្លងចេញពីគេហទំព័រ របស់ក្រសួងពាណិជ្ជកម្ម ស្ដីពីព័ត៌មាននៃការចុះបញ្ជី របស់ក្រុមហ៊ុន(Cambodia) Cement Chakrey Ting Factory Co., Ltd. ។ ព័ត៌មានដែលបង្ហោះក្នុងគេហទំព័រន...
អនុក្រឹត្យលេខ៧៥ ស្តីពីការបង្កើតតំបន់ព្រៃការពារសំរាប់អភិរក្សធនធានសេនេទិច រុក្ខជាតិ និងសត្វព្រៃ មណ្ឌលគីរី
តំបន់ព្រៃការពារសំរាប់អភិរក្សធនធានសេនេទិច រុក្ខជាតិ និងសត្វព្រៃ ត្រូវបានបង្កើតទ្បើងនៅក្នុងខេត្តមណ្ឌលគីរី។ តំបន់ព្រៃការពារត្រូវបានរៀបចំដោយក្រសួងកសិកម្ម ព្រៃឈើ និងនេសាទ ដើម្បីធានាន...
ទស្សនីយកម្មដីសម្បទានតាមពេលវេលា (រូបថតអេក្រង់នៃសម្បទាន ដុង ណាយ)
រូបថតអេក្រង់នៃផែនទីអន្តរកម្មបង្ហាញពីសម្បទានដីសេដ្ឋកិច្ចដែលផ្តល់ឱ្យក្រុមហ៊ុនដុង ណាយ ក្នុងឆ្នាំ២០១០។
សេចក្តីជូនដំណឹងលេខ ៨៩៥ ស្តីពីលទ្ធផលនៃកិច្ចប្រជុំគណៈកម្មាធិការអន្តរក្រសួងសម្រាប់ការវាយតម្លៃ វាស់វែង និងវាយតម្លៃសម្បទានដីសេដ្ឋកិច្ច ចុះថ្ងៃទី០៣ ខែសីហា ឆ្នាំ២០១៥
ផ្អែកលើលទ្ធផលនៃកិច្ចប្រជុំគណៈកម្មាធិការអន្តរក្រសួងសម្រាប់វាយតម្លៃ វាស់វែង និងវាយតម្លៃសម្បទានដីសេដ្ឋកិច្ច (ELC) ចុះថ្ងៃទី០៣ ខែសីហា ឆ្នាំ២០១៥ ទីស្តីការគណៈរដ្ឋមន្ត្រី បានសម្រេចអនុញ...
ទស្សនីយកម្មដីសម្បទានតាមពេលវេលា (រូបថតអេក្រង់នៃសម្បទាន Leang Bou)
រូបថតអេក្រង់នៃផែនទីអន្តរកម្មបង្ហាញពីសម្បទានដីសេដ្ឋកិច្ចដែលផ្តល់ឱ្យក្រុមហ៊ុន Leang Bou ក្នុងឆ្នាំ២០១០។
ការពង្រីកសកម្មភាពរ៉ែនិងសិទ្ធជនជាតិដើមភាគតិចក្នុងខេត្តមណ្ឌលគិរី
របាយកាណ៍នេះបង្ហាញពីករណីសិក្សានៅភូមិហ្គោលទី ស្រុកកែវសីមា និងភូមិពូរ៉ាប៉ែត ស្រុកពេជ្រាដានៅក្នុងឆ្នាំ២០០៩។ គោលបំណងនៃករណីការសិក្សានេះគឺ ដើម្បីលើកកម្ពស់ចំណេះដឹងអំពីបញ្ហាដែលទាក់ទងនឹងក...
កំណត់សម្គាល់អំពីការបង្កើតក្រុមហ៊ុន Cambo Kana Kiri Development Ltd
ព័ត៌មានបានសរសេរលើកទ្បើងអំពីប្រវត្តិក្រុមហ៊ុន Cambo Cana Kiri Development Ltd. ជាក្រុមហ៊ុនឯកជន មានការិយាល័យកណ្តាលផ្ទះលេខ# 178Eo ផ្លូវលេខ112 សង្កាត់ផ្សារដេប៉ូ៣ ខណ្ឌទួលគោក ភ្នំពេញ ...
ឯកសារនេះ ផ្តល់ព័ត៌មានអំពី ក្រុមហ៊ុនស៊ីម៉ង់ត៍កំពត ខូអិលធីឌី ដែលចុះបញ្ជីនៅក្រសួងពាណិជ្ជកម្ម។ ក្រុមហ៊ុន ខុនក្រែត ប្រូដាកស៊ិន ខូអិលធីឌី មានភាគហ៊ុន ៣៩៤៦.៩៧៥ និងក្រុមហ៊ុន អ៊ែសស៊ីអាយ ខ...
នៅក្នុងមាតិការនេះបានផ្តល់ព័ត៌មានលំអិតអំពីសមិទ្ធិផលការងាររបស់អគ្គនាយកដ្ឋានធនធានរ៉ែ នៃក្រសួងឧស្សាហកម្ម រ៉ែ និងថាមពល ឆ្នាំ២០១១ និងផែនការសកម្មភាពការងារឆ្នាំ២០១២ ។ នៅក្នុងឆ្នាំ២០១១ ម...
កំណត់សម្គាល់លើការបង្កើតសហគ្រាសពាណិជ្ជកម្ម៖ Va Ly Heng Peanich Group Co., Ltd.
ឯកសារដែលបានថតចម្លងចេញពីគេហទំព័ររបស់ក្រសួងពាណិជ្ជកម្ម ស្ដីពីការចុះបញ្ជីរបស់ក្រុមហ៊ុន Va Ly Heng Peanich Group Co., Ltd. បានថតចម្លង សំរាប់ ជាឯកសារយោង ក្នុងទម្រង់ pdf ដោយក្រុមកា...
កំណត់សម្គាល់លើការបង្កើតសហគ្រាសពាណិជ្ជកម្ម៖ Wing Srun Co, Ltd
This screenshot document is about detailed information of Wing Srun Co, Ltd registered in the ministry of commerce. The information is posted on the ministry's website and ODC's...
រាបាយការណ៍ស្តីពីវិស័យធនធានរ៉ែនៅកម្ពុជា
របាយការណ៏បានរៀបចំដើម្បីធ្វើការសិក្សាអំពីផ្នែករ៉ែនៅក្នុងប្រទេសកម្ពុជា ដូចដែលមានក្រុមហ៊ុនស្រាវជ្រាវរុករ៉ែ ចំនួនប្រហែល៦០ក្រុមហ៊ុន ទទួលបានអាជ្ញាប័ណ្ណរុករករ៉ែ នៅក្នុងដីសម្បទាន ជាពិសេ...
កំណត់សម្គាល់លើការកែសម្រួលលក្ខន្តិកៈសហគ្រាសពាណិជ្ជកម្ម៖ រោងចក្រស៊ីម៉ង់ត៍ ចក្រីទីង
ឯកសារថតចេញពីគេហទំព័ររបស់ក្រសួងពាណិជ្ជកម្មនេះ បង្ហាញពីការកែសម្រួលលក្ខន្តិកៈសហគ្រាសពាណិជ្ជកម្ម រោងចក្រស៊ីម៉ង់ត៍ ចក្រីទីង។ ក្រុមហ៊ុននេះត្រូវបានចុះបញ្ជីនៅក្រសួងពាណិជ្ជកម្ម។ ប្រធានក្...
ការចុះបញ្ជីពាណិជ្ជកម្ម៖ ក្រុមហ៊ុន Sino Create (Cambodia) Investment Co., Ltd.
នៅក្នុងផ្នែកនេះ បានបង្ហាញព័ត៌មានអំពីក្រុមហ៊ុនSino Create (Cambodia) Investment Co., Ltd. ជាក្រុមហ៊ុនឯកជន ដែលបានចុះបញ្ជីនៅនាយកដ្ឋាន ចុះបញ្ជីពាណិជ្ជកម្ម ក្រសួងពាណិជ្ជកម្ម ។ អាជ្ញា...
ឯកសារនេះផ្តល់ព័ត៌មានអំពីក្រុមហ៊ុន អូកសាន (ខេមបូឌា) អាយអ៊ែនជី។ ក្រុមហ៊ុននេះ ត្រូវបានចុះបញ្ជីនៅក្រសួងពាណិជ្ជកម្ម។ នាយកក្រុមហ៊ុន គឺលោក ផាក វ៉ា ជីន។ អាស័យដ្ឋានរបស់ក្រុមហ៊ុនស្ថិតនៅផ្...
Kenertecចាប់ផ្តើមរុករករ៉ែនៅតំបន់រវៀង ប្រទេសកម្ពុជា
គេហទំព័ររបស់ក្រុមហ៊ុនKenertecបានបង្ហាញព័ត៌មានអំពី កិច្ចសហការរវាងរដ្ឋាភិបាល និងវិស័យឯកជន និងទំនាក់ទំនង រវាងរដ្ឋាភិបាលកម្ពុជា និងកូរ៉េ ដែលបានជំរុញក្រុមហ៊ុនកូរ៉េ យកជ័យជំនះលើក្រុមហ៊...
Brighton Mining Group: គំរោងរ៉ែមាស និងលោហៈ ក្នុងខេត្តមណ្ឌលគិរី
គេហទំព័ររបស់ក្រុមហ៊ុន Brighton Mining Group បានចុះផ្សាយពីការគំរោងទីតាំង រ៉ែមាស និង លោហៈក្នុងខេត្តមណ្ឌលគិរី ។ ក្រុមការងារ ODC ព័ត៌មាននេះ បានដកស្រង់ចេញជាទម្រង់ pdf និងចាត់ទុកជាឯក...
CEN៖ គិតត្រឹមឆ្នាំ ២០១៣ ក្រុមហ៊ុនចំនួន ២៦ បានចូលទៅធ្វើអាជីវកម្មរ៉ែ នៅខេត្តព្រះវិហារ
គេហទំព័រ សារព័ត៌មាន CEN បានប្រកាសព័ត៌មាន ស្ដីពីក្រុមហ៊ុនចំនួន ២៦ កំពុងធ្វើប្រតិបត្តិការអាជីវកម្ម រ៉ែ ក្នុងខេត្តព្រះវិហារ (ឆ្នាំ២០១៣) ដែលមានក្រុមហ៊ុន Kingdom Resources Co., L...