បណ្ណសារគេហទំព័រនៅលើអត្ថបទព័ត៌មានស្តីអំពីកម្មករកាស៊ីណូតវ៉ាមិនបានប្រាក់ខែ
បណ្ណសារគេហទំព័រនៅលើអត្ថបទព័ត៌មាននេះស្តីអំពីបន្ទាប់ពីមានអរិភាពពីមុនមក កាលពីថ្ងៃទី១៤ ខែមីនា សហជីព និងក្រុមហ៊ុនបានចុះកិច្ចព្រមព្រៀងបញ្ចប់ពួកគេ ដោយមានការដឹងឮពីនាយកដ្ឋានការងារ។ យ៉ាងណាក៏ដោយ នៅថ្ងៃទី១៩ ខែមីនា ប្រធានសហជីពត្រូវបានបណ្ដេញចេញ រួមនឹងសមាជិកសហជីពផ្សេងទៀត។ រោងចក្របានចោទប្រកាន់ប្រធានសហជីពថាបានធ្វើកិច្ចការផ្ទាល់ខ្លួន (ការងារសហជីព) ក្នុងម៉ោងធ្វើការ។ កម្មករបានតវ៉ាប្រឆាំងនឹងចំណាត់ការនេះ។
Last updated | 22 មេសា 2024 |
Created | 22 មេសា 2024 |
ឈ្មោះ | បណ្ណសារគេហទំព័រនៅលើអត្ថបទព័ត៌មានស្តីអំពីកម្មករកាស៊ីណូតវ៉ាមិនបានប្រាក់ខែ |
បណ្ណសារគេហទំព័រនៅលើអត្ថបទព័ត៌មាននេះស្តីអំពីបន្ទាប់ពីមានអរិភាពពីមុនមក កាលពីថ្ងៃទី១៤ ខែមីនា សហជីព និងក្រុមហ៊ុនបានចុះកិច្ចព្រមព្រៀងបញ្ចប់ពួកគេ ដោយមានការដឹងឮពីនាយកដ្ឋានការងារ។ យ៉ាងណាក៏ដោយ នៅថ្ងៃទី១៩ ខែមីនា ប្រធានសហជីពត្រូវបានបណ្ដេញចេញ រួមនឹងសមាជិកសហជីពផ្សេងទៀត។ រោងចក្របានចោទប្រកាន់ប្រធានសហជីពថាបានធ្វើកិច្ចការផ្ទាល់ខ្លួន (ការងារសហជីព) ក្នុងម៉ោងធ្វើការ។ កម្មករបានតវ៉ាប្រឆាំងនឹងចំណាត់ការនេះ។ |