សេចក្តីជូនព័ត៌មានរបស់ក្រសួងសុខាភិបាលស្តីពី ករណីជាសះស្បើយចំនួន ០៥នាក់ និងមិនមានករណីវិជ្ជមានវីរុសកូវីដ-១៩ថ្មី នៅថ្ងៃទី១៦ ខែធ្នូ ឆ្នាំ២០២០
លទ្ធផលគិតត្រឹម ម៉ោង០៧:០០នាទីព្រឹក ថ្ងៃទី១៧ ខែធ្នូ ឆ្នាំ២០២០ ករណីជាសះស្បើយ ចំនួន #០៥នាក់ (ករណីពាក់ព័ន្ធទៅនឹងព្រឹត្តិការណ៍សហគមន៍ ២៨វិច្ឆកា ជាស្រ្តីជនជាតិខ្មែរ អាយុ៦៤ឆ្នាំ ជាភរិយាអនុប្រធាននាយកដ្ឋានពន្ធនាគារនៃក្រសួងមហាផ្ទៃ ស្រ្តីជនជាតិខ្មែរ អាយុ២៥ឆ្នាំ និងទារកប្រុស ជនជាតិខ្មែរ អាយុ០៧ខែ ជាប្អូនស្រីអ្នកបើកបរឱ្យឯឧត្តម អគ្គនាយកពន្ធនាគារ បុរសជនជាតិខ្មែរ អាយុ២៣ឆ្នាំ ជាបុគ្គលិកធនាគារចិន ផ្លូវព្រះមុន្នីវង្ស និងបុរសជនជាតិខ្មែរ អាយុ២៣ឆ្នាំ ជាបុគ្គលិកហាង Pedro ផ្លូវព្រះសីហនុ)។
| Last updated | 17 ធ្នូ 2020 |
| Created | 17 ធ្នូ 2020 |
| ឈ្មោះ | សេចក្តីជូនព័ត៌មានរបស់ក្រសួងសុខាភិបាលស្តីពី ករណីជាសះស្បើយចំនួន ០៥នាក់ និងមិនមានករណីវិជ្ជមានវីរុសកូវីដ-១៩ថ្មី នៅថ្ងៃទី១៦ ខែធ្នូ ឆ្នាំ២០២០ |
លទ្ធផលគិតត្រឹម ម៉ោង០៧:០០នាទីព្រឹក ថ្ងៃទី១៧ ខែធ្នូ ឆ្នាំ២០២០ ករណីជាសះស្បើយ ចំនួន #០៥នាក់ (ករណីពាក់ព័ន្ធទៅនឹងព្រឹត្តិការណ៍សហគមន៍ ២៨វិច្ឆកា ជាស្រ្តីជនជាតិខ្មែរ អាយុ៦៤ឆ្នាំ ជាភរិយាអនុប្រធាននាយកដ្ឋានពន្ធនាគារនៃក្រសួងមហាផ្ទៃ ស្រ្តីជនជាតិខ្មែរ អាយុ២៥ឆ្នាំ និងទារកប្រុស ជនជាតិខ្មែរ អាយុ០៧ខែ ជាប្អូនស្រីអ្នកបើកបរឱ្យឯឧត្តម អគ្គនាយកពន្ធនាគារ បុរសជនជាតិខ្មែរ អាយុ២៣ឆ្នាំ ជាបុគ្គលិកធនាគារចិន ផ្លូវព្រះមុន្នីវង្ស និងបុរសជនជាតិខ្មែរ អាយុ២៣ឆ្នាំ ជាបុគ្គលិកហាង Pedro ផ្លូវព្រះសីហនុ)។ |