សេចក្តីជូនព័ត៌មានរបស់ក្រសួងសុខាភិបាលស្តីពី ករណីជាសះស្បើយជាជនជាតិខ្មែរ១ និងជនជាតិម៉ាឡេស៊ី១ នៅខេត្តកែប និងមិនមានករណីវិជ្ជមានកូវីដ១៩នៅថ្ងៃទី៣១ ខែមីនា ឆ្នាំ២០២០
នៅថ្ងៃទី០១ ខែមេសា ឆ្នាំ២០២០ សេចក្តីជូនដំណឹងរបស់ក្រសួងសុខាភិបាលបានបញ្ជាក់ថាគ្មានករណីឆ្លង កូវីដ១៩ថ្មីទេ និងមានករណីជាសះស្បើយ ២គឺ ជនជាតិខ្មែរអាយុ ៣០ឆ្នាំ និងជនជាតិម៉ាឡេស៊ីអាយុ ៦១ឆ្នាំ។
| Last updated | 1 មេសា 2020 |
| Created | 1 មេសា 2020 |
| ឈ្មោះ | សេចក្តីជូនព័ត៌មានរបស់ក្រសួងសុខាភិបាលស្តីពី ករណីជាសះស្បើយជាជនជាតិខ្មែរ១ និងជនជាតិម៉ាឡេស៊ី១ នៅខេត្តកែប និងមិនមានករណីវិជ្ជមានកូវីដ១៩នៅថ្ងៃទី៣១ ខែមីនា ឆ្នាំ២០២០ |
នៅថ្ងៃទី០១ ខែមេសា ឆ្នាំ២០២០ សេចក្តីជូនដំណឹងរបស់ក្រសួងសុខាភិបាលបានបញ្ជាក់ថាគ្មានករណីឆ្លង កូវីដ១៩ថ្មីទេ និងមានករណីជាសះស្បើយ ២គឺ ជនជាតិខ្មែរអាយុ ៣០ឆ្នាំ និងជនជាតិម៉ាឡេស៊ីអាយុ ៦១ឆ្នាំ។ |