សេចក្តីជូនព័ត៌មានរបស់ក្រសួងសុខាភិបាលស្តីពី ករណីវិជ្ជមានកូវីដ-១៩ ថ្មី ចំនួន០៣នាក់ នៅក្នុងព្រឹត្តិការណ៍ ០៣វិច្ឆិកា នៅថ្ងៃទី០៩ ខែវិចិ្ឆកា ឆ្នាំ២០២០
គិតត្រឹមម៉ោង០៥ល្ងាច ថ្ងៃទី០៩ ខែវិច្ឆិកា ឆ្នាំ២០២០ មានករណីវិជ្ជមានកូវីដ-១៩ថ្មី ចំនួន០៣នាក់ ( ឯកឧត្តម សួស យ៉ារ៉ា ជនជាតិខ្មែរ អាយុ ៤៧ឆ្នាំ ជាសមាជិករដ្ឋសភា លោក ស ចិត្រា ជនជាតិខ្មែរ អាយុ៦៨ឆ្នាំ ជាអគ្គលេខាធិការរងក្រសួងកសិកម្ម រុក្ខាប្រម៉ាញ់ និងនេសាទ និងបុរសជនជាតិហុងគ្រី អាយុ ៦៨ឆ្នាំ ជាឯកអគ្គរដ្ឋទូតហុងគ្រីសម្រាប់កម្ពុជា និងវៀតណាម បច្ចុប្បន្នអ្នកជំងឺត្រូវបានដាក់ឱ្យសម្រាកព្យាបាលនៅមន្ទីរពេទ្យមិត្តភាពខ្មែរ-សូវៀត)។
| Last updated | 10 វិច្ឆិកា 2020 |
| Created | 9 វិច្ឆិកា 2020 |
| ឈ្មោះ | សេចក្តីជូនព័ត៌មានរបស់ក្រសួងសុខាភិបាលស្តីពី ករណីវិជ្ជមានកូវីដ-១៩ ថ្មី ចំនួន០៣នាក់ នៅក្នុងព្រឹត្តិការណ៍ ០៣វិច្ឆិកា នៅថ្ងៃទី០៩ ខែវិចិ្ឆកា ឆ្នាំ២០២០ |
គិតត្រឹមម៉ោង០៥ល្ងាច ថ្ងៃទី០៩ ខែវិច្ឆិកា ឆ្នាំ២០២០ មានករណីវិជ្ជមានកូវីដ-១៩ថ្មី ចំនួន០៣នាក់ ( ឯកឧត្តម សួស យ៉ារ៉ា ជនជាតិខ្មែរ អាយុ ៤៧ឆ្នាំ ជាសមាជិករដ្ឋសភា លោក ស ចិត្រា ជនជាតិខ្មែរ អាយុ៦៨ឆ្នាំ ជាអគ្គលេខាធិការរងក្រសួងកសិកម្ម រុក្ខាប្រម៉ាញ់ និងនេសាទ និងបុរសជនជាតិហុងគ្រី អាយុ ៦៨ឆ្នាំ ជាឯកអគ្គរដ្ឋទូតហុងគ្រីសម្រាប់កម្ពុជា និងវៀតណាម បច្ចុប្បន្នអ្នកជំងឺត្រូវបានដាក់ឱ្យសម្រាកព្យាបាលនៅមន្ទីរពេទ្យមិត្តភាពខ្មែរ-សូវៀត)។ |