អនុក្រឹត្យលេខ២០១ ស្តីពី ការធ្វើអនុបយោគជាដីឯកជនរបស់រដ្ឋ ទំហំ ១១២០ ហិកតា ស្ថិតក្នុងឃុំក្រាំងដីវ៉ាយ ស្រុកភ្នំស្រួច និងឃុំរស្មីសាមគ្គី ស្រុកឱរ៉ាល់ ខេត្តកំពង់ស្ពឺ សម្រាប់ធ្វើសម្បទានដីសង្គមកិច្ចជូនអតីតកងកម្លាំងប្រដាប់អាវុធ និងគ្រួសារ និងសម្រាប់ជូនប្រជាពលរដ្ឋក្រីក្រស៊ីវិលទូទៅ
មើលធនធានទិន្នន័យ - អនុក្រឹត្យលេខ២០១ ស្តីពី ការធ្វើអនុបយោគជាដីឯកជនរបស់រដ្ឋ ទំហំ ១១២០ ហិកតា ស្ថិតក្នុងឃុំក្រាំងដីវ៉ាយ ស្រុកភ្នំស្រួច និងឃុំរស្មីសាមគ្គី ស្រុកឱរ៉ាល់ ខេត្តកំពង់ស្ពឺ សម្រាប់ធ្វើសម្បទានដីសង្គមកិច្ចជូនអតីតកងកម្លាំងប្រដាប់អាវុធ និងគ្រួសារ និងសម្រាប់ជូនប្រជាពលរដ្ឋក្រីក្រស៊ីវិលទូទៅ