អនុក្រឹត្យលេខ ៩៧ ស្តីពីការកាត់ឆ្វៀលដីទំហំ ៣២ ហិកតា ៥១ អា និង ០២ សង់ទីអា ស្ថិតនៅក្រុងព្រះសីហនុ ខេត្តព្រះសីហនុ ចេញពីតំបន់ប្រើប្រាស់ច្រើនយ៉ាងព្រែកទឹកសាបក្បាលឆាយ កំណត់ដោយអនុក្រឹត្យលេខ ១១៦ អនក្រ.បក ចុះថ្ងៃទី ០៥ ខែមិថុនា ឆ្នាំ២០១៦ ធ្វើអនុបយោគ ជាដីឯកជនរបស់រដ្ឋ និងផ្ដល់កម្មសិទ្ធិជូនប្រជាពលរដ្ឋដែលកាន់កាប់ជាក់ស្ដែង
មើលធនធានទិន្នន័យ - អនុក្រឹត្យលេខ ៩៧ ស្តីពីការកាត់ឆ្វៀលដីទំហំ ៣២ ហិកតា ៥១ អា និង ០២ សង់ទីអា ស្ថិតនៅក្រុងព្រះសីហនុ ខេត្តព្រះសីហនុ ចេញពីតំបន់ប្រើប្រាស់ច្រើនយ៉ាងព្រែកទឹកសាបក្បាលឆាយ កំណត់ដោយអនុក្រឹត្យលេខ ១១៦ អនក្រ.បក ចុះថ្ងៃទី ០៥ ខែមិថុនា ឆ្នាំ២០១៦ ធ្វើអនុបយោគ ជាដីឯកជនរបស់រដ្ឋ និងផ្ដល់កម្មសិទ្ធិជូនប្រជាពលរដ្ឋដែលកាន់កាប់ជាក់ស្ដែង
| ឯកសារយោងលេខ # | ៩៧ |
| កាលបរិច្ឆេទអនុម័ត/ប្រកាសឱ្យប្រើ/ចុះហត្ថលេខា | 10 កក្កដា 2020 |
| កាលបរិច្ឆេទមានប្រសិទ្ធភាព/ ត្រូវបានអនុវត្ត | 10 កក្កដា 2020 |
| កំណត់ត្រា | អនុក្រឹត្យនេះមានភ្ជាប់ជាមួយនូវប្លង់បង្ហាញទីតាំងក្បាលដី និងតារាងនិយាមកាចំណុចព្រំដីភ្ជាប់ជាឧបសម្ព័ន្ធ។ |