អនុក្រឹត្យលេខ ៦២ ស្តីពីការកាត់ដីទំហំ ៥៤៣ ហិកតា និង ៩៥ អា ចេញពីដីរដ្ឋដែលជាអតីតដីសម្បទានសេដ្ឋកិច្ចរបស់ក្រុមហ៊ុនអភិវឌ្ឍន៍ដំណាំឧស្សាហកម្ម អ៊ុក ឃុន និងធ្វើអនុបយោគដីទំហំ ៥០៦ ហិកតា និង ២៤ អា ជាដីឯកជនរបស់រដ្ឋ ដើម្បីប្រទានកម្មជូនប្រជាពលរដ្ឋចំនួន ២១១ គ្រួសារ និងរក្សាទុកទំហំ ៣៧ ហិកតា និង ៧១ អា ជាដីសារធារណៈរបស់រដ្ឋ ព្រមទំាងផ្តល់សិទ្ធិ ជាកម្មសិទ្ធិលើក្បាលដី ស្ថិតនៅភូមិកុមារពេទ្យ ឃុំអូរ ស្រុកភ្នំស្រួច ខេត្តកំពង់ស្ពឺ
អនុក្រឹត្យនេះមានគោលបំណងកាត់ដីទំហំ ៥៤៣ ហិកតា និង ៩៥ អា ចេញពីដីរដ្ឋដែលជាអតីតដីសម្បទានសេដ្ឋកិច្ចរបស់ក្រុមហ៊ុនអភិវឌ្ឍន៍ដំណាំឧស្សាហកម្ម អ៊ុក ឃុន និងធ្វើអនុបយោគដីទំហំ ៥០៦ ហិកតា និង ២៤ អា ជាដីឯកជនរបស់រដ្ឋ ដើម្បីប្រទានកម្មជូនប្រជាពលរដ្ឋចំនួន ២១១ គ្រួសារ និងរក្សាទុកទំហំ ៣៧ ហិកតា និង ៧១ អា ជាដីសារធារណៈរបស់រដ្ឋ ព្រមទំាងផ្តល់សិទ្ធិ ជាកម្មសិទ្ធិលើក្បាលដី ស្ថិតនៅភូមិកុមារពេទ្យ ឃុំអូរ ស្រុកភ្នំស្រួច ខេត្តកំពង់ស្ពឺ តាមប្រព័ន្ធកូអរដោណេ Project UTM Zone 48N Datum WGS 1984 និងមាននិយាមកាដូចកំណត់ក្នុងផែនទីឧបសម្ព័ន្ធ នៃអនុក្រឹត្យនេះ។