អនុក្រឹត្យលេខ ៥៩ ស្តីពីការធ្វើអនុបយោគជាដីឯកជនរបស់រដ្ឋ នូ​វផ្ទៃដី ទំហំ ១៤៦៧​ហិកតា ស្ថិតក្នុងភូមិសាស្រ្ដក្រុងកែប និងស្រុកដំណាក់ចង្អើរ ខេត្តកែប
អនុក្រឹត្យនេះមានគោលបំណងធ្វើអនុបយោគផ្ទៃដី១កន្លែងទំហំ ១៤៦៧ហិកតា មានទីតាំងស្ថិតនៅក្នុងភូមិសាស្រ្ដក្រុងកែប និង​ ស្រុកដំណាក់ចង្អើរ ខេត្តកែប ដែលជាទ្រព្យសម្បតិ្តសាធារណៈរបស់រដ្ឋមកជាទ្រព្យសម្បត្តិឯកជនរបស់រដ្ឋ។
មើល​ធនធានទិន្នន័យ - អនុក្រឹត្យលេខ ៥៩ ស្តីពីការធ្វើអនុបយោគជាដីឯកជនរបស់រដ្ឋ នូ​វផ្ទៃដី ទំហំ ១៤៦៧​ហិកតា ស្ថិតក្នុងភូមិសាស្រ្ដក្រុងកែប និងស្រុកដំណាក់ចង្អើរ ខេត្តកែប