អនុក្រឹត្យលេខ ៥៤ អនក្រ.បកស្តីពីការកាត់ផ្ទៃដីទំហំ ៧៩៣ ហិកតា ចេញពីដែនគម្របព្រៃឈើឆ្នាំ ២០០២និងធ្វើអនុបយោគពីដីសាធារណៈរបស់រដ្ឋមកជាដីឯកជនរបស់រដ្ឋសម្រាប់អនុវត្តកម្មវិធីសម្បទានដីសង្គមកិច្ចជូនប្រជាពលរដ្ឋក្រីក្រគ្មានដីពិតប្រាកដស្ថិតនៅក្នុងឃុំផាន់ញើម ស្រុកប្រាសាទបល្ល័ង្ក ខេត្តកំពង់ធំ
មើលធនធានទិន្នន័យ - អនុក្រឹត្យលេខ ៥៤ អនក្រ.បកស្តីពីការកាត់ផ្ទៃដីទំហំ ៧៩៣ ហិកតា ចេញពីដែនគម្របព្រៃឈើឆ្នាំ ២០០២និងធ្វើអនុបយោគពីដីសាធារណៈរបស់រដ្ឋមកជាដីឯកជនរបស់រដ្ឋសម្រាប់អនុវត្តកម្មវិធីសម្បទានដីសង្គមកិច្ចជូនប្រជាពលរដ្ឋក្រីក្រគ្មានដីពិតប្រាកដស្ថិតនៅក្នុងឃុំផាន់ញើម ស្រុកប្រាសាទបល្ល័ង្ក ខេត្តកំពង់ធំ