អនុក្រឹត្យលេខ ៤៨ អនក្រ. បក ស្តីពីការ ផ្ទេរផ្ទៃដីទំហំ ៣០ ៣៤៥ ម៉ែត្រការ៉េ របស់មន្ទីរកសិកម្ម រុក្ខាប្រមាញ់ និងនេសាទខេត្តតាកែវ ជូនតំបន់ប្រតិបត្តិការសឹករងតាកែវ និងការធ្វើអនុបយោគផ្ទៃដីទំហំ ១៩៩៨ ម៉ែត្រការ៉េ របស់មន្ទីរកសិកម្ម រុក្ខាប្រមាញ់ និងនេសាទខេត្តតាកែវ ជាទ្រព្យសម្បត្តិឯកជនរបស់រដ្ឋ ដើម្បីធ្វើប្រទានកម្មជាកម្មសិទ្ធិជូនប្រជាពលរដ្ឋមួយគ្រួសារឈ្មោះ ប៉ិច ភឿន
មើលធនធានទិន្នន័យ - អនុក្រឹត្យលេខ ៤៨ អនក្រ. បក ស្តីពីការ ផ្ទេរផ្ទៃដីទំហំ ៣០ ៣៤៥ ម៉ែត្រការ៉េ របស់មន្ទីរកសិកម្ម រុក្ខាប្រមាញ់ និងនេសាទខេត្តតាកែវ ជូនតំបន់ប្រតិបត្តិការសឹករងតាកែវ និងការធ្វើអនុបយោគផ្ទៃដីទំហំ ១៩៩៨ ម៉ែត្រការ៉េ របស់មន្ទីរកសិកម្ម រុក្ខាប្រមាញ់ និងនេសាទខេត្តតាកែវ ជាទ្រព្យសម្បត្តិឯកជនរបស់រដ្ឋ ដើម្បីធ្វើប្រទានកម្មជាកម្មសិទ្ធិជូនប្រជាពលរដ្ឋមួយគ្រួសារឈ្មោះ ប៉ិច ភឿន