អនុក្រឹត្យលេខ ៣៣ អនក្រ.បក ស្តីពីការកាត់ផ្ទៃដីទំហំ ២១៥ ហិកតា ៥៧អា ស្ថិតនៅភូមិថ្នល់ ឃុំស្វាយជ្រះ ស្រុកស្នួល ខេត្តក្រចេះ ចេញពីដែនគម្របព្រៃឈើឆ្នាំ ២០០២ និងធ្វើអនុបយោគជាដីឯកជនរបស់រដ្ឋនិងប្រទានកម្មសិទ្ធិជូនប្រជាពលរដ្ឋ ដែលកាន់កាប់និងអាស្រ័យផលជាក់ស្តែង
មើលធនធានទិន្នន័យ - អនុក្រឹត្យលេខ ៣៣ អនក្រ.បក ស្តីពីការកាត់ផ្ទៃដីទំហំ ២១៥ ហិកតា ៥៧អា ស្ថិតនៅភូមិថ្នល់ ឃុំស្វាយជ្រះ ស្រុកស្នួល ខេត្តក្រចេះ ចេញពីដែនគម្របព្រៃឈើឆ្នាំ ២០០២ និងធ្វើអនុបយោគជាដីឯកជនរបស់រដ្ឋនិងប្រទានកម្មសិទ្ធិជូនប្រជាពលរដ្ឋ ដែលកាន់កាប់និងអាស្រ័យផលជាក់ស្តែង