អនុក្រឹត្យលេខ ៣២៤ ស្តីពីការកាត់ឆ្វៀលដីចេញពីដែនគម្របព្រៃឈើឆ្នាំ២០០២ និងការធ្វើអុបយោគពីដីសាធារណៈរបស់រដ្ឋមកជាដីឯកជនរបស់រដ្ឋនូវផ្ទៃដីទំហំ ១៩ ៨១៤ ហិកតា ៧៨ អា ៤០ សង់ទីអា ស្ថិតក្នុងភូមិសាស្ត្រ ស្រុកកែវសីមា ស្រុកកោះញែក និងស្រុកពេជ្រាដា ខេត្តមណ្ឌលគិរី
អនុក្រឹត្យនេះ ស្តីពីការកាត់ឆ្វៀលដីចេញពីដែនគម្របព្រៃឈើឆ្នាំ២០០២ និងការធ្វើអុបយោគពីដីសាធារណៈរបស់រដ្ឋមកជាដីឯកជនរបស់រដ្ឋនូវផ្ទៃដីទំហំ ១៩ ៨១៤ ហិកតា ៧៨ អា ៤០ សង់ទីអា ស្ថិតក្នុងភូមិចំនួន ១៦ ឃុំចំនួន ៨ នៃស្រុកកែវសីមា ស្រុកកោះញែក និងស្រុកពេជ្រាដា ខេត្តមណ្ឌលគិរី តាមប្រព័ន្ធកូអរដោណេ project UTM Zone 48N Datum WGS84 ដូចមានផែនទី និងតារាងនិយាមកាភ្ជាប់ជាឧបសម្ព័ន្ធនៃអនុក្រឹត្យនេះ សម្រាប់ផ្តល់សិទ្ធិជាកម្មសិទ្ធិជូនប្រជាពលរដ្ឋ និងសហគមន៍ជនជាតិដើមភាគតិច។
មើល​ធនធានទិន្នន័យ - អនុក្រឹត្យលេខ ៣២៤ ស្តីពីការកាត់ឆ្វៀលដីចេញពីដែនគម្របព្រៃឈើឆ្នាំ២០០២ និងការធ្វើអុបយោគពីដីសាធារណៈរបស់រដ្ឋមកជាដីឯកជនរបស់រដ្ឋនូវផ្ទៃដីទំហំ ១៩ ៨១៤ ហិកតា ៧៨ អា ៤០ សង់ទីអា ស្ថិតក្នុងភូមិសាស្ត្រ ស្រុកកែវសីមា ស្រុកកោះញែក និងស្រុកពេជ្រាដា ខេត្តមណ្ឌលគិរី