អនុក្រឹត្យលេខ៣១ ស្តីពីការធ្វើអនុបយោគផ្ទៃដីទំហំ១០០ (មួយរយ) ហិកតា ស្ថិតនៅឃុំរាម ស្រុកព្រៃនប់ ខេត្តព្រះសីហនុជាដីឯកជនរបស់រដ្ឋ
អនុក្រឹត្យនេះ បង្ហាញពីការធ្វើអនុបយោគផ្ទៃដីសាធារណៈរបស់រដ្ឋទំហំ ១០០ (មួយរយ) ហិកតា ស្ថិតនៅឃុំរាម ស្រុកព្រៃនប់ ខេត្តព្រះសីហនុ ជាដីឯកជនរបស់រដ្ឋ និងផ្តលជាកម្មសិទ្ធិឯកជន ជូនក្រុមហ៊ុន ខានូភី ស៊ែន ឌីវេឡុបមុិន ឯ.ក (Canopy Sands Development Co., Ltd.) ជាថ្នូរនឹងការចំណាយថវិកាសម្រាប់ការសាងសង់អាងប្រព្រឹត្តិកម្មទឹកកខ្វក់នៅចំណុចព្រែកអូរឈើទាល ខេត្តព្រះសីហនុ។
មើល​ធនធានទិន្នន័យ - អនុក្រឹត្យលេខ៣១ ស្តីពីការធ្វើអនុបយោគផ្ទៃដីទំហំ១០០ (មួយរយ) ហិកតា ស្ថិតនៅឃុំរាម ស្រុកព្រៃនប់ ខេត្តព្រះសីហនុជាដីឯកជនរបស់រដ្ឋ