អនុក្រឹត្យលេខ ២៣៧ ស្តីពីការកែសម្រួលផ្ទៃបឹងតាមោក (បឹងកប់ស្រូវ) ស្ថិតក្នុងរាជធានីភ្នំពេញ
អនុក្រឹត្យនេះត្រូវបានកាត់ផ្ទៃដីចំនួន ០៣ (បី) ទីតាំង សរុបទំហំ ៣០៣៧១៦ ម២ (បីរយបីពាន់ ប្រាំពីររយដប់ប្រាំមួយម៉ែត្រក្រឡា) ស្ថិតនៅសង្កាត់ពន្សាំង ខណ្ឌព្រែកព្នៅ រាជធានីភ្នំពេញ ដែលត្រូវបានកំណត់ក្នុងអនុក្រឹត្យលេខ ២០អនក្រ.បក ចុះថ្ងៃទី០៣ ខែកុម្ភៈ ឆ្នាំ២០១៦ស្តីពីការកំណត់ផ្ទៃបឹងតាមោក (បឹងកប់ស្រូវ) ទំហំ៣.២៣៩,៧ ហិកតា ស្ថិតក្នុងរាជធានីភ្ណំពេញ ជាសម្បត្តិសាធាណៈរបស់រដ្ឋដើម្បីធ្វើអនុបយោគពីទ្រព្យសម្បត្តិសាធារណៈរបស់រដ្ឋ ទៅជាទ្រព្យសម្បត្តិឯកជនរបស់រដ្ឋ។
| Last updated | 25 មេសា 2023 |
| Created | 25 មេសា 2023 |
| ឈ្មោះ | អនុក្រឹត្យលេខ ២៣៧ ស្តីពីការកែសម្រួលផ្ទៃបឹងតាមោក (បឹងកប់ស្រូវ) ស្ថិតក្នុងរាជធានីភ្នំពេញ |
អនុក្រឹត្យនេះត្រូវបានកាត់ផ្ទៃដីចំនួន ០៣ (បី) ទីតាំង សរុបទំហំ ៣០៣៧១៦ ម២ (បីរយបីពាន់ ប្រាំពីររយដប់ប្រាំមួយម៉ែត្រក្រឡា) ស្ថិតនៅសង្កាត់ពន្សាំង ខណ្ឌព្រែកព្នៅ រាជធានីភ្នំពេញ ដែលត្រូវបានកំណត់ក្នុងអនុក្រឹត្យលេខ ២០អនក្រ.បក ចុះថ្ងៃទី០៣ ខែកុម្ភៈ ឆ្នាំ២០១៦ស្តីពីការកំណត់ផ្ទៃបឹងតាមោក (បឹងកប់ស្រូវ) ទំហំ៣.២៣៩,៧ ហិកតា ស្ថិតក្នុងរាជធានីភ្ណំពេញ ជាសម្បត្តិសាធាណៈរបស់រដ្ឋដើម្បីធ្វើអនុបយោគពីទ្រព្យសម្បត្តិសាធារណៈរបស់រដ្ឋ ទៅជាទ្រព្យសម្បត្តិឯកជនរបស់រដ្ឋ។ |