អនុក្រឹត្យលេខ ២២១ អនក្រ.បក ស្តីពីការកាត់ឆ្វៀលដីទំហំ ៣៩ ៣៤៥ម៉ែត្រការ៉េស្ថិតនៅភូមិខ្នងក្រាំង ឃុំតាំងសំរោង ស្រុកភ្នំស្រួច នៅខេត្តកំពង់ស្ពឺ ចេញពីគម្របព្រៃឈើឆ្នាំ២០០២ និងសម្បទានដីសេដ្ឋកិច្ចរបស់ក្រុមហ៊ុន ប៉េស្កូ អ៊ិនដាស្រ្ទី (ខេមបូឌា) ភីធីអ៊ី ធ្វើអនុបយោគជាដីឯកជនរបស់រដ្ឋ និងធ្វើប្រទានកម្មជាកម្មសិទ្ធិជូនអ្នកស្រី រត្ន សុភាព
មើលធនធានទិន្នន័យ - អនុក្រឹត្យលេខ ២២១ អនក្រ.បក ស្តីពីការកាត់ឆ្វៀលដីទំហំ ៣៩ ៣៤៥ម៉ែត្រការ៉េស្ថិតនៅភូមិខ្នងក្រាំង ឃុំតាំងសំរោង ស្រុកភ្នំស្រួច នៅខេត្តកំពង់ស្ពឺ ចេញពីគម្របព្រៃឈើឆ្នាំ២០០២ និងសម្បទានដីសេដ្ឋកិច្ចរបស់ក្រុមហ៊ុន ប៉េស្កូ អ៊ិនដាស្រ្ទី (ខេមបូឌា) ភីធីអ៊ី ធ្វើអនុបយោគជាដីឯកជនរបស់រដ្ឋ និងធ្វើប្រទានកម្មជាកម្មសិទ្ធិជូនអ្នកស្រី រត្ន សុភាព
| ឯកសារយោងលេខ # | ២២១ |
| ចំណងជើងផ្សេងទៀត/ខ្លី | អនុក្រឹត្យលេខ ២២១ |
| កាលបរិច្ឆេទអនុម័ត/ប្រកាសឱ្យប្រើ/ចុះហត្ថលេខា | 11 វិច្ឆិកា 2021 |
| កាលបរិច្ឆេទមានប្រសិទ្ធភាព/ ត្រូវបានអនុវត្ត | 11 វិច្ឆិកា 2021 |
| តំណភ្ជាប់ទៅនឹងប្រភព | https://data.opendevelopmentcambodia.net/en/laws_record/sub-decree-no-221-on-the-land-cutting-of-39-345-square-meters-of-land-in-kampong-speu-province-for- |
ទីស្តីការគណៈរដ្ឋមន្ត្រី អាស័យដ្ឋាន៖ អាគារមិត្តភាព, ៤១ មហាវិថី សហព័ន្ធរុស្សី, រាជធានីភ្នំពេញ, ព្រះរាជាណាចក្រកម្ពុជា ទូរសព្ទ៖ (+855) 23 723 712 អ៊ីម៉ែល៖ ocm@cambodia.gov.kh |