អនុក្រឹត្យលេខ ២០០ ស្តីពីការធ្វើអនុបយោគដីទំហំ ២៩ ហិកតា ១៨ អា ៧៩ សង់ទីអា ស្ថិតនៅសង្កាត់ព្រៃធំ ក្រុងកែប ខេត្តកែប ពីដីសាធារណៈរបស់រដ្ឋ មកជាដីឯកជនរបស់រដ្ឋ និងធ្វើប្រទានកម្មជាកម្មសិទ្ធិជូនប្រជាពលរដ្ឋ
អនុក្រឹត្យនេះធ្វើអនុបយោគដីទំហំ ២៩ ហិកតា ១៨ អា ៥៨ សង់ទីអា ស្ថិតនៅភូមិថ្មី សង្កាត់ព្រៃធំ ក្រុងកែប ខេត្តកែប ពីដីសាធារណៈរបស់រដ្ឋ មកជាដីឯកជនរបស់រដ្ឋ តាមប្រព័ន្ធកូអរដោណេ Project UTM Zone 48N Datum WGS 1984 ដូចមាននៅក្នុងផែនទីបង្ហាញទីតាំង និងតារាងនិយាមកាភ្ជាប់ជាឧបសម្ព័ន្ធនៃអនុក្រឹត្យនេះ និងផ្តល់ជាកម្មសិទ្ធិជូនប្រជាពលរដ្ឋម្ចាស់ដីនៅជាប់ឆ្នេរសមុទ្រដែលបានចូលរួមថវិកាក្នុងការរៀបចំកែលម្អឆ្នេរខ្សាច់កម្សាន្តសាធារណៈកម្រិតខ្ពស់។
Last updated | 27 មីនា 2023 |
Created | 27 មីនា 2023 |
ឈ្មោះ | អនុក្រឹត្យលេខ ២០០ ស្តីពីការធ្វើអនុបយោគដីទំហំ ២៩ ហិកតា ១៨ អា ៧៩ សង់ទីអា ស្ថិតនៅសង្កាត់ព្រៃធំ ក្រុងកែប ខេត្តកែប ពីដីសាធារណៈរបស់រដ្ឋ មកជាដីឯកជនរបស់រដ្ឋ និងធ្វើប្រទានកម្មជាកម្មសិទ្ធិជូនប្រជាពលរដ្ឋ |
អនុក្រឹត្យនេះធ្វើអនុបយោគដីទំហំ ២៩ ហិកតា ១៨ អា ៥៨ សង់ទីអា ស្ថិតនៅភូមិថ្មី សង្កាត់ព្រៃធំ ក្រុងកែប ខេត្តកែប ពីដីសាធារណៈរបស់រដ្ឋ មកជាដីឯកជនរបស់រដ្ឋ តាមប្រព័ន្ធកូអរដោណេ Project UTM Zone 48N Datum WGS 1984 ដូចមាននៅក្នុងផែនទីបង្ហាញទីតាំង និងតារាងនិយាមកាភ្ជាប់ជាឧបសម្ព័ន្ធនៃអនុក្រឹត្យនេះ និងផ្តល់ជាកម្មសិទ្ធិជូនប្រជាពលរដ្ឋម្ចាស់ដីនៅជាប់ឆ្នេរសមុទ្រដែលបានចូលរួមថវិកាក្នុងការរៀបចំកែលម្អឆ្នេរខ្សាច់កម្សាន្តសាធារណៈកម្រិតខ្ពស់។ |