អនុក្រឹត្យលេខ ១៥៨ ស្តីពីការធ្វើអនុប្បយោគផ្ទៃដីទំហំ ២៦២,២៤ (ពីររយហុកសិបពីរក្បៀសម្ភៃបួន)ហិកតា ក្នុងដែនជម្រកសត្វព្រៃភ្នំឱរ៉ាល់ ភូមិសាស្ត្រភូមិពោធិ៍មាស ឃុំត្រពាំងជោ ស្រុកឱរ៉ាល់ ខេត្តកំពង់ស្ពឺ ជាទ្រព្យសម្បត្តិឯកជនរបស់រដ្ឋ ដើម្បីធ្វើប្រទានកម្មជាកម្មសិទ្ធិជូនក្រុមគ្រួសារយោធិនបញ្ជាការដ្ឋានរថក្រោះកងទ័ពជើងគោក និងប្រជាពលរដ្ឋសរុបចំនួន ៤១គ្រួសារ សម្រាប់សាងសង់លំនៅដ្ឋាន និងបង្កបង្កើនផល
មើលធនធានទិន្នន័យ - អនុក្រឹត្យលេខ ១៥៨ ស្តីពីការធ្វើអនុប្បយោគផ្ទៃដីទំហំ ២៦២,២៤ (ពីររយហុកសិបពីរក្បៀសម្ភៃបួន)ហិកតា ក្នុងដែនជម្រកសត្វព្រៃភ្នំឱរ៉ាល់ ភូមិសាស្ត្រភូមិពោធិ៍មាស ឃុំត្រពាំងជោ ស្រុកឱរ៉ាល់ ខេត្តកំពង់ស្ពឺ ជាទ្រព្យសម្បត្តិឯកជនរបស់រដ្ឋ ដើម្បីធ្វើប្រទានកម្មជាកម្មសិទ្ធិជូនក្រុមគ្រួសារយោធិនបញ្ជាការដ្ឋានរថក្រោះកងទ័ពជើងគោក និងប្រជាពលរដ្ឋសរុបចំនួន ៤១គ្រួសារ សម្រាប់សាងសង់លំនៅដ្ឋាន និងបង្កបង្កើនផល
| ឯកសារយោងលេខ # | ១៥៨ |
| កាលបរិច្ឆេទអនុម័ត/ប្រកាសឱ្យប្រើ/ចុះហត្ថលេខា | 20 សីហា 2021 |
| កាលបរិច្ឆេទមានប្រសិទ្ធភាព/ ត្រូវបានអនុវត្ត | 20 សីហា 2021 |
| ទំនាក់ទំនង | អគ្គនាយកដ្ឋានរាជកិច្ច នៃទីស្តីការគណៈរដ្ឋមន្រ្តី អាសយដ្ឋាន: ទីស្តីការគណៈរដ្ឋមន្រ្តី អាគារមិត្តភាព មហាវិថីសហព័ន្ធរុស្ស៊ី រាជធានី ភ្នំពេញ កម្ពុជា។ ទូរស័ព្ធ/ទូរសារ: (855) 23 212 490 សារអេឡិចត្រូនិច: info@pressocm.gov.kh, pressocm@gmail.com |