អនុក្រឹត្យលេខ ១៤៧ ស្តីពីការកាត់ផ្ទៃដីទំហំ ៣ ១៦៤ហិកតា ៨០អា ១០សង់ទីអា ចេញពីដីរបៀងជីវៈចម្រុះប្រព័ន្ធតំបន់ការពារធម្មជាតិ និងធ្វើអនុបយោគពីដីសាធារណៈរបស់រដ្ឋមកជាដីឯកជនរបស់រដ្ឋ សម្រាប់អនុវត្តកម្មវិធីសម្បទានដីសង្គមកិច្ចជូនគ្រួសារក្រីក្រទូទៅដែលខ្វះដី ស្ថិតក្នុងភូមិសាស្រ្តចំណុចអូរសែវ ឃុំភ្លុក ឃុំស្រែគរ និងឃុំសាមឃួយ ស្រុកសេសាន ខេត្តស្ទឹងត្រែង
អនុក្រឹត្យនេះបង្ហាញពីការកាត់ផ្ទៃដីទំហំ ៣១៦៤ ហិកតា ៨០អា ១០សង់ទីអា ចេញពីដីរបៀងជីវៈចម្រុះប្រព័ន្ធតំបន់ការពារធម្មជាតិ និងធ្វើអនុបយោគពីដីសាធារណៈរបស់រដ្ឋមកជាដីឯកជនរបស់រដ្ឋ សម្រាប់អនុវត្តកម្មវិធីសម្បទានដីសង្គមកិច្ចជូនគ្រួសារក្រីក្រទូទៅដែលខ្វះដី ក្រោមគម្រោងបែងចែកដីដើម្បីសង្គមកិច្ច និងការអភិវឌ្ឍសេដ្ឋកិច្ចដំណាក់កាលទី៣ (LASED III) ស្ថិតក្នុងភូមិសាស្រ្តចំណុចអូរសែវ ឃុំភ្លុក ឃុំស្រែគរ និងឃុំសាមឃួយ ស្រុកសេសាន ខេត្តស្ទឹងត្រែង។
| ឈ្មោះ | អនុក្រឹត្យលេខ ១៤៧ ស្តីពីការកាត់ផ្ទៃដីទំហំ ៣ ១៦៤ហិកតា ៨០អា ១០សង់ទីអា ចេញពីដីរបៀងជីវៈចម្រុះប្រព័ន្ធតំបន់ការពារធម្មជាតិ និងធ្វើអនុបយោគពីដីសាធារណៈរបស់រដ្ឋមកជាដីឯកជនរបស់រដ្ឋ សម្រាប់អនុវត្តកម្មវិធីសម្បទានដីសង្គមកិច្ចជូនគ្រួសារក្រីក្រទូទៅដែលខ្វះដី ស្ថិតក្នុងភូមិសាស្រ្តចំណុចអូរសែវ ឃុំភ្លុក ឃុំស្រែគរ និងឃុំសាមឃួយ ស្រុកសេសាន ខេត្តស្ទឹងត្រែង |
អនុក្រឹត្យនេះបង្ហាញពីការកាត់ផ្ទៃដីទំហំ ៣១៦៤ ហិកតា ៨០អា ១០សង់ទីអា ចេញពីដីរបៀងជីវៈចម្រុះប្រព័ន្ធតំបន់ការពារធម្មជាតិ និងធ្វើអនុបយោគពីដីសាធារណៈរបស់រដ្ឋមកជាដីឯកជនរបស់រដ្ឋ សម្រាប់អនុវត្តកម្មវិធីសម្បទានដីសង្គមកិច្ចជូនគ្រួសារក្រីក្រទូទៅដែលខ្វះដី ក្រោមគម្រោងបែងចែកដីដើម្បីសង្គមកិច្ច និងការអភិវឌ្ឍសេដ្ឋកិច្ចដំណាក់កាលទី៣ (LASED III) ស្ថិតក្នុងភូមិសាស្រ្តចំណុចអូរសែវ ឃុំភ្លុក ឃុំស្រែគរ និងឃុំសាមឃួយ ស្រុកសេសាន ខេត្តស្ទឹងត្រែង។ |