អនុក្រឹត្យលេខ ១៤១ ស្តីពីនិរាករណ៍អនុក្រឹត្យលេខ១៣៩ អនក្រ.បក ចុះថ្ងៃទី១២ ខែសីហា ឆ្នាំ២០២១ និងអនុក្រឹត្យលេខ១២១ អនក្រ.បកចុះថ្ងៃទី ២៩ ខែកក្កដា ឆ្នាំ២០២១
អនុក្រឹត្យលេខ ១៤១ ស្តីពីនិរាករណ៍អនុក្រឹត្យលេខ១៣៩ អនក្រ.បក ចុះថ្ងៃទី១២ ខែសីហា ឆ្នាំ២០២១ ស្តីពីការកាត់ឆ្វៀលដីទំហំ ១១៦ ១៥០ ម៉ែត្រការ៉េ ស្ថិតនៅភូមិគគីរ ឃុំបិតត្រាំង ស្រុកព្រៃនប់ ខេត្តព្រះសីហនុ ចេញពីគម្របព្រៃឈើឆ្នាំ ២០០២ ធ្វើអនុបយោគជាដីឯកជនរបស់រដ្ឋ និងធ្វើប្រទានកម្មជាកម្មសិទ្ធិជូនលោកស្រី សេង គាង និងអនុក្រឹត្យលេខ១២១ អនក្រ.បកចុះថ្ងៃទី ២៩ ខែកក្កដា ឆ្នាំ២០២១ ស្តីពីការកាត់ឆ្វៀលដីទំហំ ២៣ ហិកតា ៨៤អា និង ៥៧ សង់ទីអាស្ថិតនៅស្រុកព្រៃនប់ ខេត្តព្រះសីហនុ ចេញពីដែនគម្របព្រៃឈើឆ្នាំ ២០០២ ធ្វើអនុបយោគជាដីឯកជនរបស់រដ្ឋ និងផ្តល់កម្មសិទ្ធិជូនប្រជាពលរដ្ឋ។
មើល​ធនធានទិន្នន័យ - អនុក្រឹត្យលេខ ១៤១ ស្តីពីនិរាករណ៍អនុក្រឹត្យលេខ១៣៩ អនក្រ.បក ចុះថ្ងៃទី១២ ខែសីហា ឆ្នាំ២០២១ និងអនុក្រឹត្យលេខ១២១ អនក្រ.បកចុះថ្ងៃទី ២៩ ខែកក្កដា ឆ្នាំ២០២១