អនុក្រឹត្យលេខ ១៣៦ អនុក្រ.បក ស្តីពីការធ្វើអនុបយោគផ្ទៃដីទំហំ ១៣០ (មួយរយសាមសិប) ហិកតា ដែលស្ថិតនៅភូមិគគីរ ឃុំបិតត្រាំង ស្រុកព្រៃនប់ ខេត្តព្រះសីហនុ ពីទ្រព្យសម្បត្តិសាធារណៈរបស់រដ្ឋ មកជាទ្រព្យសម្បត្តិឯកជនរបស់រដ្ឋ ដើម្បីលក់ជូនក្រុមហ៊ុន ដឺព្រេមៀរលែនសីហនុ
អនុក្រឹត្យលេខ ១៣៦ អនុក្រ.បក ធ្វើអនុបយោគផ្ទៃដីទំហំ ១៣០ (មួយរយសាមសិប) ហិកតា ដែលស្ថិតនៅភូមិគគីរ ឃុំបិតត្រាំង ស្រុកព្រៃនប់ ខេត្តព្រះសីហនុ ពីទ្រព្យសម្បត្តិសាធារណៈរបស់រដ្ឋ មកជាទ្រព្យសម្បត្តិឯកជនរបស់រដ្ឋ ដើម្បីលក់ជូនក្រុមហ៊ុន ដីព្រេមៀរលែនសីហនុ។
មើល​ធនធានទិន្នន័យ - អនុក្រឹត្យលេខ ១៣៦ អនុក្រ.បក ស្តីពីការធ្វើអនុបយោគផ្ទៃដីទំហំ ១៣០ (មួយរយសាមសិប) ហិកតា ដែលស្ថិតនៅភូមិគគីរ ឃុំបិតត្រាំង ស្រុកព្រៃនប់ ខេត្តព្រះសីហនុ ពីទ្រព្យសម្បត្តិសាធារណៈរបស់រដ្ឋ មកជាទ្រព្យសម្បត្តិឯកជនរបស់រដ្ឋ ដើម្បីលក់ជូនក្រុមហ៊ុន ដឺព្រេមៀរលែនសីហនុ