អនុក្រឹត្យលេខ១២៤ ស្តីពីការធ្វើអនុបយោគប្តូរចំណាត់ថ្នាក់ពីទ្រព្យសម្បត្តិសាធារណៈរបស់រដ្ឋមកជាទ្រព្យសម្បត្តិឯកជនរបស់រដ្ឋ
អនុក្រឹត្យលេខ ១២៤ អនក្រ.បក ស្តីពីការធ្វើអនុបយោគទីតាំងដីទំហំ ១២ ៦៦២ (មួយម៉ឺនពីរពាន់ប្រាំមួយរយហុកសិបពីរ) មែត្រក្រឡា ស្ថិតនៅភូមិប្រាំពីរមករា ឃុំតាំងក្រសាំង និងភូមិសំពុង ឃុំប្រាសាទ ស្រុកសន្ទុក ខេត្តកំពង់ធំ ប្តូរចំណាត់ថ្នាក់ពីទ្រព្យសម្បត្តិសាធារណៈរបស់រដ្ឋមកជាទ្រព្យសម្បត្តិឯកជនរបស់រដ្ឋ។
មើល​ធនធានទិន្នន័យ - អនុក្រឹត្យលេខ១២៤ ស្តីពីការធ្វើអនុបយោគប្តូរចំណាត់ថ្នាក់ពីទ្រព្យសម្បត្តិសាធារណៈរបស់រដ្ឋមកជាទ្រព្យសម្បត្តិឯកជនរបស់រដ្ឋ