អនុក្រឹត្យលេខ ១២០ ស្ដីពីការកាត់ឆ្វៀលដីទំហំ ២៨៨,១០ហិកតា ចេញពីព្រៃសម្បទានក្រុមហ៊ុន YOU RYSACO COMPANY និងគម្របព្រៃឈើឆ្នាំ២០០២ ស្ថិតក្នុងឃុំផ្ទះរុង ស្រុកតាលោែសនជ័យ និង ឃុំសំរោង ស្រុកភ្នំក្រវាញ ខេត្តពោធិ៍សាត់ ដើម្បីធ្វើអនុប្បយោគជាដីឯកជនរបស់រដ្ឋ ជូនតំបន់ប្រតិបត្តិការសឹករងពោធិ៍សាត់ កងទ័ពជើងគោក នៃក្រសួងការពារជាតិ សម្រាប់កសាងជាទីលានហ្វឹកហ្វឺន និងបាញ់គ្រាប់ពិត
អនុក្រឹត្យលេខ ១២០ ស្ដីពីការកាត់ឆ្វៀលដីទំហំ ២៨៨,១០ហិកតា ចេញពីព្រៃសម្បទានក្រុមហ៊ុន YOU RYSACO COMPANY និងគម្របព្រៃឈើឆ្នាំ២០០២ ស្ថិតក្នុងឃុំផ្ទះរុង ស្រុកតាលោសនជ័យ និង ឃុំសំរោង ស្រុកភ្នំក្រវាញ ខេត្តពោធិ៍សាត់ ដើម្បីធ្វើអនុប្បយោគជាដីឯកជនរបស់រដ្ឋ ជូនតំបន់ប្រតិបត្តិការសឹករងពោធិ៍សាត់ កងទ័ពជើងគោក នៃក្រសួងការពារជាតិ សម្រាប់កសាងជាទីលានហ្វឹកហ្វឺន និងបាញ់គ្រាប់ពិត
មើលធនធានទិន្នន័យ - អនុក្រឹត្យលេខ ១២០ ស្ដីពីការកាត់ឆ្វៀលដីទំហំ ២៨៨,១០ហិកតា ចេញពីព្រៃសម្បទានក្រុមហ៊ុន YOU RYSACO COMPANY និងគម្របព្រៃឈើឆ្នាំ២០០២ ស្ថិតក្នុងឃុំផ្ទះរុង ស្រុកតាលោសនជ័យ និង ឃុំសំរោង ស្រុកភ្នំក្រវាញ ខេត្តពោធិ៍សាត់ ដើម្បីធ្វើអនុប្បយោគជាដីឯកជនរបស់រដ្ឋ ជូនតំបន់ប្រតិបត្តិការសឹករងពោធិ៍សាត់ កងទ័ពជើងគោក នៃក្រសួងការពារជាតិ សម្រាប់កសាងជាទីលានហ្វឹកហ្វឺន និងបាញ់គ្រាប់ពិត