អនុក្រឹត្យលេខ ១២០ ស្តីពី ការកាត់ឆ្វៀលដីទំហំ ១៧២ ហិកតា ០៣អា ស្ថិតនៅភូមិរំចេក ឃុំរំចេក និងភូមិខ្មារសណ្តាយ ស្រុកបន្ទាយស្រី ខេត្តសៀមរាប ចេញពីគម្របព្រៃឈើឆ្នាំ ២០០២ ដើម្បីធ្វើអនុបយោគជាដីឯកជនរបស់រដ្ឋ និងធ្វើប្រទានកម្មជាកម្មសិទ្ធិជូនឈ្មោះឡេង ភត្រា
មើលធនធានទិន្នន័យ - អនុក្រឹត្យលេខ ១២០ ស្តីពី ការកាត់ឆ្វៀលដីទំហំ ១៧២ ហិកតា ០៣អា ស្ថិតនៅភូមិរំចេក ឃុំរំចេក និងភូមិខ្មារសណ្តាយ ស្រុកបន្ទាយស្រី ខេត្តសៀមរាប ចេញពីគម្របព្រៃឈើឆ្នាំ ២០០២ ដើម្បីធ្វើអនុបយោគជាដីឯកជនរបស់រដ្ឋ និងធ្វើប្រទានកម្មជាកម្មសិទ្ធិជូនឈ្មោះឡេង ភត្រា
| ចំណងជើងផ្សេងទៀត/ខ្លី | អនុក្រឹត្យលេខ ១២០ |
| កាលបរិច្ឆេទអនុម័ត/ប្រកាសឱ្យប្រើ/ចុះហត្ថលេខា | 23 កក្កដា 2021 |
| កាលបរិច្ឆេទមានប្រសិទ្ធភាព/ ត្រូវបានអនុវត្ត | 23 កក្កដា 2021 |
អគ្គនាយកដ្ឋានរាជកិច្ច នៃទីស្តីការគណៈរដ្ឋមន្ត្រី អាស័យដ្ឋាន៖ ទីស្តីការគណៈរដ្ឋមន្រ្តី អាគារមិត្តភាព មហាវិថីសហព័ន្ធរុស្ស៊ី រាជធានីភ្នំពេញ កម្ពុជា។ ទូរស័ព្ទ/ទូរសារ៖ ០២៣ ២១២ ៤៩០ អ៊ីម៉ែល៖ info@pressocm.gov.kh, pressocm@gmail.com |