អនុក្រឹត្យលេខ១១៧ ស្ដីពីការកាត់ឆ្វៀលដីទំហំ ៤ ហិកតា ៦២ អា និង ៣៣ សង់ទីអា ស្ថិតនៅស្រុកព្រៃនប់ ខេត្តព្រះសីហនុ ចេញពីគម្របព្រៃឈើឆ្នាំ២០០២ ធ្វើអនុបយោគជាដីឯកជនរបស់រដ្ឋ និងផ្ដល់កម្មសិទិ្ធជូនប្រជាពលរដ្ឋដែលកាន់កាប់ជាក់ស្ដែង
ដីទំហំប្រមាណ ៤ ហិកតា ៦២ អា និង ៣៣ សង់ទីអា ស្ថិតនៅភូមិគគីរ ឃុំបិតត្រាំង ស្រុកព្រៃនប់ ខេត្តព្រះសីហនុ ចេញពីគម្របព្រៃឈើឆ្នាំ ២០០២ ដើម្បីធ្វើអនុបយោគជាដីឯកជនរបស់រដ្ឋ។ ដីនេះត្រូវបានប្រគល់កម្មសិទ្ធជូនឈ្មោះ តុង ហុកសេង និងឈ្មោះ ណៃ យុឺន ដែលកាន់កាប់ជាក់ស្ដែង។
មើល​ធនធានទិន្នន័យ - អនុក្រឹត្យលេខ១១៧ ស្ដីពីការកាត់ឆ្វៀលដីទំហំ ៤ ហិកតា ៦២ អា និង ៣៣ សង់ទីអា ស្ថិតនៅស្រុកព្រៃនប់ ខេត្តព្រះសីហនុ ចេញពីគម្របព្រៃឈើឆ្នាំ២០០២ ធ្វើអនុបយោគជាដីឯកជនរបស់រដ្ឋ និងផ្ដល់កម្មសិទិ្ធជូនប្រជាពលរដ្ឋដែលកាន់កាប់ជាក់ស្ដែង