អនុក្រឹត្យលេខ ១១៦ ស្ដីពីការកាត់ឆ្វៀលដីទំហំ ៥២ ហិកតា ៥២ អា ស្ថិតនៅក្រុងព្រះសីហនុ ខេត្តព្រះសីហនុ ចេញពីដែនគម្របព្រៃឈើឆ្នាំ២០០២ ធ្វើអនុបយោគជាដីឯកជនរបស់រដ្ឋ និងផ្ដល់កម្មសិទ្ធិជូនប្រជាពលរដ្ឋដែលកាន់កាប់ជាក់ស្ដែង
ដីទំហំ ៥២ហិកតា ៥២អា ស្ថិតនៅភូមិ៣ សង្កាត់លេខ១ ក្រុងព្រះសីហនុ ខេត្តព្រះសីហនុ ត្រូវបានកាត់ឆ្វៀលចេញពីដែនគម្របព្រៃឈើឆ្នាំ២០០២ និងធ្វើអនុបយោគជាដីឯកជនរបស់រដ្ឋ។ ដីអនុបយោគនេះត្រូវបានផ្ដល់សិទ្ធិជាកម្មសិទ្ធិជូនឈ្មោះ សោ លី និងឈ្មោះ លាង ទ្រី ដែលកាន់កាប់ជាក់ស្ដែង។
មើល​ធនធានទិន្នន័យ - អនុក្រឹត្យលេខ ១១៦ ស្ដីពីការកាត់ឆ្វៀលដីទំហំ ៥២ ហិកតា ៥២ អា ស្ថិតនៅក្រុងព្រះសីហនុ ខេត្តព្រះសីហនុ ចេញពីដែនគម្របព្រៃឈើឆ្នាំ២០០២ ធ្វើអនុបយោគជាដីឯកជនរបស់រដ្ឋ និងផ្ដល់កម្មសិទ្ធិជូនប្រជាពលរដ្ឋដែលកាន់កាប់ជាក់ស្ដែង