អនុក្រឹត្យលេខ១០៧ ស្តីពីការកាត់ឆ្វៀលដីទំហំ ៩ហិកតា ៨២អា និង៥៥សង់ទីអា ស្ថិតនៅស្រុកព្រៃនប់ ខេត្តព្រះសីហនុ ចេញពីដែនគម្របព្រៃឈើឆ្នាំ២០០២ ធ្វើអនុបយោគជាដី​ឯកជនរបស់រដ្ឋ និងផ្តល់កម្មសិទ្ធិជូនប្រជាពលរដ្ឋដែលកាន់កាប់ជាក់ស្តែង
អនុក្រឹត្យនេះបង្ហាញពីការកាត់ឆ្វៀលដីទំហំ ៩ហិកតា ៨២អា និង៥៥សង់ទីអា ស្ថិតនៅភូមចំណោតរាម ឃុំបិតត្រាំង ស្រុកព្រៃនប់ ខេត្តព្រះសីហនុ ចេញពីដែនគម្របព្រៃឈើឆ្នាំ២០០២ ធ្វើអនុបយោគជាដីឯកជនរបស់រដ្ឋ និងផ្តល់សិទ្ធិជាកម្មសិទ្ធិជូនឈ្មោះ ឡាវ កាង, តាន់ តាត់ និងឈ្មោះ តេង ហឿង ដែលកាន់កាប់ជាក់ស្តែង។
មើល​ធនធានទិន្នន័យ - អនុក្រឹត្យលេខ១០៧ ស្តីពីការកាត់ឆ្វៀលដីទំហំ ៩ហិកតា ៨២អា និង៥៥សង់ទីអា ស្ថិតនៅស្រុកព្រៃនប់ ខេត្តព្រះសីហនុ ចេញពីដែនគម្របព្រៃឈើឆ្នាំ២០០២ ធ្វើអនុបយោគជាដី​ឯកជនរបស់រដ្ឋ និងផ្តល់កម្មសិទ្ធិជូនប្រជាពលរដ្ឋដែលកាន់កាប់ជាក់ស្តែង