អនុក្រឹត្យលេខ ០៧អនក្រ.បក ស្ថីពីការកាត់ផ្ទៃដីទំហំ ៦០០០ហិកតាចេញពីរបៀងជីវ:ចម្រុះប្រព័ន្ធតំបន់ការពារធម្មជាតិនិងធ្វើអនុបយោគពីដីសាធារណៈរបស់រដ្ឋមកជាដីឯកជនរបស់រដ្ឋសម្រាប់អនុវត្តកម្មវិធីសម្បទានដីសង្គមកិច្ចជូនប្រជាពលរដ្ឋក្រីក្រគ្មានដីពិតប្រាកដស្ថិតនៅភូមិរវាក់ និងភូមិមេមុំ និងភូមិដីក្លប់ ឃុំសុខសាន្ត ស្រុកកោះញែក ខេត្តមណ្ឌលគីរី
មើលធនធានទិន្នន័យ - អនុក្រឹត្យលេខ ០៧អនក្រ.បក ស្ថីពីការកាត់ផ្ទៃដីទំហំ ៦០០០ហិកតាចេញពីរបៀងជីវ:ចម្រុះប្រព័ន្ធតំបន់ការពារធម្មជាតិនិងធ្វើអនុបយោគពីដីសាធារណៈរបស់រដ្ឋមកជាដីឯកជនរបស់រដ្ឋសម្រាប់អនុវត្តកម្មវិធីសម្បទានដីសង្គមកិច្ចជូនប្រជាពលរដ្ឋក្រីក្រគ្មានដីពិតប្រាកដស្ថិតនៅភូមិរវាក់ និងភូមិមេមុំ និងភូមិដីក្លប់ ឃុំសុខសាន្ត ស្រុកកោះញែក ខេត្តមណ្ឌលគីរី