ប្រកាសលេខ១០៦៥ ស្ដីពី ការផ្ទេរបុគ្គលិកអប់រំដែលបម្រើការងារនៅគ្រឹះស្ថានមត្តេយ្យសិក្សាសាធារណៈ គ្រឹះស្ថានបឋមសិក្សាសាធារណៈ និងមជ្ឈមណ្ឌលសិក្សាសហគមន៍ ទៅឱ្យរដ្ឋបាលក្រុង ស្រុក ខណ្ឌ
មើលធនធានទិន្នន័យ - ប្រកាសលេខ១០៦៥ ស្ដីពី ការផ្ទេរបុគ្គលិកអប់រំដែលបម្រើការងារនៅគ្រឹះស្ថានមត្តេយ្យសិក្សាសាធារណៈ គ្រឹះស្ថានបឋមសិក្សាសាធារណៈ និងមជ្ឈមណ្ឌលសិក្សាសហគមន៍ ទៅឱ្យរដ្ឋបាលក្រុង ស្រុក ខណ្ឌ (ភាសាខ្មែរ)
| ឯកសារយោងលេខ # | ១០៦៥ |
| កាលបរិច្ឆេទអនុម័ត/ប្រកាសឱ្យប្រើ/ចុះហត្ថលេខា | 1 វិច្ឆិកា 2023 |
| កាលបរិច្ឆេទមានប្រសិទ្ធភាព/ ត្រូវបានអនុវត្ត | 1 វិច្ឆិកា 2023 |
| តំណភ្ជាប់ទៅនឹងប្រភព | https://t.me/oa_channel/12143 |
ក្រសួងអប់រំ យុវជន និងកីឡា អាសយដ្ឋាន៖ អគារលេខ ៨០ មហាវិថីព្រះនរោត្តម រាជធានីភ្នំពេញ ព្រះរាជាណាចក្រកម្ពុជា។ ទូរស័ព្ទ/ទូរសារ៖ ០២៣ ២១៩ ២៨៥ អ៊ីមែល៖ info@moeys.gov.kh, webmaster@moeys.gov.kh |