សេចក្តីសម្រេចលេខ ១០២​សហវ ស្តីពីការបង្កើត ក្រុមការងារបច្ចេកទេសអន្តរក្រសួង សម្របសម្រួលការរៀបចំផែនការមេ ដើម្បីអភិវឌ្ឍខេត្តព្រះសីហនុទៅជាតំបន់សេដ្ឋកិច្ចពិសេសគំរូពហុបំណង (ក.ប.ស.ផ.)
សេចក្តីសម្រេចនេះ​ត្រូវបានបង្កើត ក្រុមការងារបច្ចេកទេសអន្តរក្រសួង សម្របសម្រួលការរៀបចំផែនការមេ ដើម្បីអភិវឌ្ឍខេត្តព្រះសីហនុទៅជាតំបន់សេដ្ឋកិច្ចពិសេសគំរូពហុបំណង​ សរសេរកាត់ (ក.ប.ស.ផ.)​ ស្ថិតនៅក្រោមឪវាទ គណៈកម្មាធិការសម្របសម្រួលអង្គរក្រសួងរៀបចំផែនការមេ ដើម្បីអភិវឌ្ឍខេត្តព្រះសីហនុទៅជាតំបន់សេដ្ឋកិច្ចពិសេសគំរូពហុបំណង (គ.ស.ផ.)។
មើល​ធនធានទិន្នន័យ - សេចក្តីសម្រេចលេខ ១០២​សហវ ស្តីពីការបង្កើត ក្រុមការងារបច្ចេកទេសអន្តរក្រសួង សម្របសម្រួលការរៀបចំផែនការមេ ដើម្បីអភិវឌ្ឍខេត្តព្រះសីហនុទៅជាតំបន់សេដ្ឋកិច្ចពិសេសគំរូពហុបំណង (ក.ប.ស.ផ.)
ឯកសារយោងលេខ # ១០២
ប្រភេទឯកសារផ្លូវការ សេចក្តីសម្រេច
• Special economic zones
• Urban administration and development
កាលបរិច្ឆេទអនុម័ត/ប្រកាសឱ្យប្រើ/ចុះហត្ថលេខា 19 សីហា 2022
កាលបរិច្ឆេទមានប្រសិទ្ធភាព/ ត្រូវបានអនុវត្ត 19 សីហា 2022
ឯកសារយោង Ministry of Economy and Finance
តំណភ្ជាប់ទៅនឹងប្រភព https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=pfbid0udS5xVReTC2s1LXqPhqiHVdJQ2SXppXNJqwg7TEe5G2qLVsqbbzCxtCzUiibxK5jl&id=100075654619335
ក្រសួងសេដ្ឋកិច្ច និងហិរញ្ញវត្ថុ
អាស័យដ្ឋាន៖ ផ្លូវលេខ៩២ សង្កាត់វត្តភ្នំ ខណ្ឌដូនពេញ រាជធានីភ្នំពេញ កម្ពុជា ទូរស័ព្ទ៖ ០២៣ ៧២៤ ៦៦៤ ទូរសារ៖ ០២៣ ៤២៧ ៧៩៨ គេហទំព័រ៖ www.mef.gov.kh