អនុក្រឹត្យលេខ ៤៧៨ ស្តីពី ការធ្វើអនុបយោគដីឯកជនរបស់រដ្ឋផ្ទៃដីទំហំ ២១២៣,៩៩ ហិកតាស្ថិតនៅភូមិសំរោង ឃុំមានរិទ្ធ ស្រុកសណ្តាន់ ខេត្តកំពង់ធំ សម្រាប់ធ្វើសម្បទាដីសង្គមកិច្ចជូនប្រជាពលរដ្ឋក្រីក្រដែលគ្មានដី និងខ្វះដី
មើលធនធានទិន្នន័យ - អនុក្រឹត្យលេខ ៤៧៨ ស្តីពី ការធ្វើអនុបយោគដីឯកជនរបស់រដ្ឋផ្ទៃដីទំហំ ២១២៣,៩៩ ហិកតាស្ថិតនៅភូមិសំរោង ឃុំមានរិទ្ធ ស្រុកសណ្តាន់ ខេត្តកំពង់ធំ សម្រាប់ធ្វើសម្បទាដីសង្គមកិច្ចជូនប្រជាពលរដ្ឋក្រីក្រដែលគ្មានដី និងខ្វះដី
| ឯកសារយោងលេខ # | ៤៧៨ អនក្រ.បក |
| ចំណងជើងផ្សេងទៀត/ខ្លី | ការធ្វើអនុបយោគដីឯកជនរបស់រដ្ឋផ្ទៃដីទំហំ ២១២៣,៩៩ ហិកតាស្ថិតនៅខេត្តកំពង់ធំ សម្រាប់ធ្វើសម្បទាដីសង្គមកិច្ចជូនប្រជាពលរដ្ឋក្រីក្រដែលគ្មានដី និងខ្វះដី |