អនុក្រឹត្យលេខ ២៥១ ស្តីពីការអនុបយោគជាដីឯកជនរបស់រដ្ឋទំហំ ២,៤៧១.៤១ ហិកតា ស្ថិតក្នុងឃុំយាង ស្រុកជាំក្សាន្ត ខេត្តព្រះវិហារ សម្រាប់ធ្វើសម្បទានដីសង្គមកិច្ចជូនបញ្ជាការដ្ឋានអង្គរក្ស និងគ្រួសារ
មើលធនធានទិន្នន័យ - អនុក្រឹត្យលេខ ២៥១ ស្តីពីការអនុបយោគជាដីឯកជនរបស់រដ្ឋទំហំ ២,៤៧១.៤១ ហិកតា ស្ថិតក្នុងឃុំយាង ស្រុកជាំក្សាន្ត ខេត្តព្រះវិហារ សម្រាប់ធ្វើសម្បទានដីសង្គមកិច្ចជូនបញ្ជាការដ្ឋានអង្គរក្ស និងគ្រួសារ
| ឯកសារយោងលេខ # | ២៥១ អនក្រ.បក |
| ចំណងជើងផ្សេងទៀត/ខ្លី | ការអនុបយោគជាដីឯកជនរបស់រដ្ឋទំហំ ២៤១,៤១ ហិកតា នៅខេត្តព្រះវិហារ សម្រាប់ធ្វើសម្បទានដីសង្គមកិច្ចជូនបញ្ជាការដ្ឋានអង្គរក្ស និងគ្រួសារ |