បណ្ណសារគេហទំព័រនៅលើអត្ថបទព័ត៌មានស្តីអំពី ព្រីនស៍ ហូលឌីង គ្រុប ដែលជាអ្នកឈ្នះពានរង្វាន់ជាច្រើន ឈានទៅរកការវិនិយោគផ្អែកលើភស្តុតាងជាយុទ្ធសាស្រ្តនៅក្នុងកម្មវិធីទំនួលខុសត្រូវសង្គម
ខណៈពេលដែលផ្នែកផ្សេងៗរបស់ក្រុមហ៊ុន ព្រ៊ីនហ៍ បានខិតខំប្រឹងប្រែងជាច្រើន យើងមានកិត្តិយសជាពិសេសដែលបានចូលរួមក្នុងការគាំទ្រ និងកិច្ចខិតខំប្រឹងប្រែងសង្គ្រោះព្រះរាជាណាចក្រកម្ពុជាអំពី COVID-19។ ទាំងនេះរួមមានការបរិច្ចាកចំនួន 3 លានដុល្លារពីរដងដោយប្រធានរបស់យើងដើម្បីជួយកម្ពុជាទិញវ៉ាក់សាំងចំនួន 1 លានដើម្បីប្រយុទ្ធប្រឆាំងនឹងការរីករាលដាលនៃជំងឺកូវីដ-19 ការបរិច្ចាគ 110,000 PPE (សំលៀកបំពាក់មន្ទីរពេទ្យ) ដើម្បីជួយដល់ការជំរុញការចាក់វ៉ាក់សាំងរបស់រដ្ឋាភិបាលសម្រាប់រាជធានីភ្នំពេញក៏ដូចជាអង្គការមួយចំនួន។ ការចាក់វ៉ាក់សាំងជាច្រើនដង ដើម្បីធានាថាបុគ្គលិក Prince ទាំងអស់ 3,500+ ត្រូវបានការពារ។
| Last updated | 24 មេសា 2023 |
| Created | 24 មេសា 2023 |
| ឈ្មោះ | បណ្ណសារគេហទំព័រនៅលើអត្ថបទព័ត៌មានស្តីអំពី ព្រីនស៍ ហូលឌីង គ្រុប ដែលជាអ្នកឈ្នះពានរង្វាន់ជាច្រើន ឈានទៅរកការវិនិយោគផ្អែកលើភស្តុតាងជាយុទ្ធសាស្រ្តនៅក្នុងកម្មវិធីទំនួលខុសត្រូវសង្គម |
ខណៈពេលដែលផ្នែកផ្សេងៗរបស់ក្រុមហ៊ុន ព្រ៊ីនហ៍ បានខិតខំប្រឹងប្រែងជាច្រើន យើងមានកិត្តិយសជាពិសេសដែលបានចូលរួមក្នុងការគាំទ្រ និងកិច្ចខិតខំប្រឹងប្រែងសង្គ្រោះព្រះរាជាណាចក្រកម្ពុជាអំពី COVID-19។ ទាំងនេះរួមមានការបរិច្ចាកចំនួន 3 លានដុល្លារពីរដងដោយប្រធានរបស់យើងដើម្បីជួយកម្ពុជាទិញវ៉ាក់សាំងចំនួន 1 លានដើម្បីប្រយុទ្ធប្រឆាំងនឹងការរីករាលដាលនៃជំងឺកូវីដ-19 ការបរិច្ចាគ 110,000 PPE (សំលៀកបំពាក់មន្ទីរពេទ្យ) ដើម្បីជួយដល់ការជំរុញការចាក់វ៉ាក់សាំងរបស់រដ្ឋាភិបាលសម្រាប់រាជធានីភ្នំពេញក៏ដូចជាអង្គការមួយចំនួន។ ការចាក់វ៉ាក់សាំងជាច្រើនដង ដើម្បីធានាថាបុគ្គលិក Prince ទាំងអស់ 3,500+ ត្រូវបានការពារ។ |