អនុក្រឹត្យលេខ ៧០ ស្តីពីការលើកទឹកចិត្តពន្ធដារក្នុងវិស័យមូលបត្រ (ភាសាអង់គ្លេស)
គោលបំណងនៃអនុក្រឹត្យនេះគឺ កំណត់ប្រភេទ សកម្មភាព និងលក្ខខណ្ឌនានាដែលត្រូវបានលើកទឹកចិត្តក្នុងវិស័យពន្ធដារនៅក្នុងវិស័យមូលបត្រ ដូចមានចែងក្នុងមាត្រា 12នៃច្បាប់ស្តីពីការគ្រប់គ្រងហិរញ្ញវត្ថុសាធារណៈឆ្នាំ 2010ដែលប្រកាសឱ្យប្រើដោយព្រះរាជក្រមលេខ នស/រកម 1209/026 ចុះថ្ងៃទី 16 ខែធ្នូ ឆ្នាំ 2009 ។
ឈ្មោះ | អនុក្រឹត្យលេខ ៧០ ស្តីពីការលើកទឹកចិត្តពន្ធដារក្នុងវិស័យមូលបត្រ (ភាសាអង់គ្លេស) |
គោលបំណងនៃអនុក្រឹត្យនេះគឺ កំណត់ប្រភេទ សកម្មភាព និងលក្ខខណ្ឌនានាដែលត្រូវបានលើកទឹកចិត្តក្នុងវិស័យពន្ធដារនៅក្នុងវិស័យមូលបត្រ ដូចមានចែងក្នុងមាត្រា 12នៃច្បាប់ស្តីពីការគ្រប់គ្រងហិរញ្ញវត្ថុសាធារណៈឆ្នាំ 2010ដែលប្រកាសឱ្យប្រើដោយព្រះរាជក្រមលេខ នស/រកម 1209/026 ចុះថ្ងៃទី 16 ខែធ្នូ ឆ្នាំ 2009 ។ |