អនុក្រឹត្យលេខ ៩១ ស្តីពីការធ្វើអនុប្យយោគទីតាំងរណ្តៅដី និងជីព័ទ្ធជុំវិញ ដែលមានទំហំសរុបចំនួន ៩៣៧ ៣៨៣ ម៉ែត្រការ៉េ ស្ថិតនៅបឹងតាមោក សង្កាត់គោករកា ខណ្ឌព្រែកព្នៅ រាជធានីភ្នំពេញ
អនុក្រឹត្យនេះត្រូវបានធ្វើអនុប្យយោគប្តូរចំណាត់ថ្នាក់ ពីទ្រព្យសម្បត្តិសាធារណៈរបស់រដ្ឋ មកជាទ្រព្យសម្បត្តិឯកជនរបស់រដ្ឋ នូវទីតាំងរណ្តៅដី និងដីព័ទ្ធជុំវិញ ដែលមានទំហំសរុបចំនួន ៩៣៧ ៣៨៣ ម៉ែត្រការ៉េ ស្ថិតនៅ បឹងតាមោក (បឹងកប់ស្រូវ) សង្កាត់គោករកា ខណ្ឌព្រែកព្នៅ រាជធានីភ្នំពេញ។
| ឈ្មោះ | អនុក្រឹត្យលេខ ៩១ ស្តីពីការធ្វើអនុប្យយោគទីតាំងរណ្តៅដី និងជីព័ទ្ធជុំវិញ ដែលមានទំហំសរុបចំនួន ៩៣៧ ៣៨៣ ម៉ែត្រការ៉េ ស្ថិតនៅបឹងតាមោក សង្កាត់គោករកា ខណ្ឌព្រែកព្នៅ រាជធានីភ្នំពេញ |
អនុក្រឹត្យនេះត្រូវបានធ្វើអនុប្យយោគប្តូរចំណាត់ថ្នាក់ ពីទ្រព្យសម្បត្តិសាធារណៈរបស់រដ្ឋ មកជាទ្រព្យសម្បត្តិឯកជនរបស់រដ្ឋ នូវទីតាំងរណ្តៅដី និងដីព័ទ្ធជុំវិញ ដែលមានទំហំសរុបចំនួន ៩៣៧ ៣៨៣ ម៉ែត្រការ៉េ ស្ថិតនៅ បឹងតាមោក (បឹងកប់ស្រូវ) សង្កាត់គោករកា ខណ្ឌព្រែកព្នៅ រាជធានីភ្នំពេញ។ |