អនុក្រឹត្យលេខ៩០ ស្តីពីការធ្វើអនុប្យយោគទីតាំងទំនេររបស់រដ្ឋដែលមានទំហំ ១៦,៩៥ហិកតា ស្ថិតនៅភូមិស្ទឹងបត់ សង្កាត់ផ្សារកណ្តាលក្រុងប៉ោយប៉ែត ខេត្តបន្ទាយមានជ័យដើម្បីដាក់ជួលឱ្យក្រុមហ៊ុន ស៊ីន សាន ដុង អ៊ិនធើណេសិនណល អ៉ិនវេសម៉ិន ឯ.ក
អនុក្រឹត្យនេះត្រូវបានធ្វើអនុប្យយោគប្តូរចំណាត់ថ្នាក់ ពីទ្រព្យសម្បត្តិសាធារណៈរបស់រដ្ឋ មកជាទ្រព្យសម្បត្តិឯកជនរបស់រដ្ឋ នូវទីតាំងដីទំនេររបស់រដ្ឋដែលមានទំហំ ១៦,៩៥ (ដប់ប្រាំមួយ ក្បៀសកៅសិបប្រាំ) ហិកតា ស្ថិតនៅ ភូមិស្ទឹងបត់ សង្កាត់ផ្សារកណ្តាល ក្រុងប៉ោយប៉ែត ខេត្តបន្ទាយមានជ័យ ដើម្បីដាក់ជួលទៅឱ្យក្រុមហ៊ុន ស៊ីន សាន ដុង អ៊ិនធើណេសិនណល អ៉ិនវេសម៉ិន ឯ.ក។
| ឈ្មោះ | អនុក្រឹត្យលេខ៩០ ស្តីពីការធ្វើអនុប្យយោគទីតាំងទំនេររបស់រដ្ឋដែលមានទំហំ ១៦,៩៥ហិកតា ស្ថិតនៅភូមិស្ទឹងបត់ សង្កាត់ផ្សារកណ្តាលក្រុងប៉ោយប៉ែត ខេត្តបន្ទាយមានជ័យដើម្បីដាក់ជួលឱ្យក្រុមហ៊ុន ស៊ីន សាន ដុង អ៊ិនធើណេសិនណល អ៉ិនវេសម៉ិន ឯ.ក |
អនុក្រឹត្យនេះត្រូវបានធ្វើអនុប្យយោគប្តូរចំណាត់ថ្នាក់ ពីទ្រព្យសម្បត្តិសាធារណៈរបស់រដ្ឋ មកជាទ្រព្យសម្បត្តិឯកជនរបស់រដ្ឋ នូវទីតាំងដីទំនេររបស់រដ្ឋដែលមានទំហំ ១៦,៩៥ (ដប់ប្រាំមួយ ក្បៀសកៅសិបប្រាំ) ហិកតា ស្ថិតនៅ ភូមិស្ទឹងបត់ សង្កាត់ផ្សារកណ្តាល ក្រុងប៉ោយប៉ែត ខេត្តបន្ទាយមានជ័យ ដើម្បីដាក់ជួលទៅឱ្យក្រុមហ៊ុន ស៊ីន សាន ដុង អ៊ិនធើណេសិនណល អ៉ិនវេសម៉ិន ឯ.ក។ |