សេចក្តីសម្រេច យលេខ ៥៤សសរ ស្តីពីការបង្កើតរដ្ឋបាលតំបន់សេដ្ឋកិច្ចពិសេស យូ ប៊ី អុី ស្លួល
សេចក្តីសម្រេចនេះមានគោលបំណងសម្រេចបង្កើតរដ្ឋបាលតំបន់សេដ្ឋកិច្ចពិសេស យូ ប៊ី អុី ស្នួល ដែលមានទីតាំងស្ថិតនៅភូមិត្រពាំងស្រែ ឃុំ២ធ្នូ ស្រុកស្នួល ខេត្តក្រចេះដែលមានសមាសភាពដូចខាងក្រោម៖ ១. តំណាងគណៈកម្មាធិការតំបន់សេដ្ឋកិច្ចពិសេសកម្ពុជា (ប្រធាន) ២. តំណាងក្រសួងពាណិជ្ជកម្ម (សមាជិក) ៣. តំណាងក្រសួងការងារ និងបណ្តុះបណ្តាលវីជ្ជាជីវៈ (សមាជិក) ៤. តំណាងអគ្គនាយកដ្ឋានគយ និងរដ្ឋាករកម្ពុជា (សមាជិក) ៥. តំណាងសាលាខេត្តក្រចេះ (សមាជិក)
| ឈ្មោះ | សេចក្តីសម្រេច យលេខ ៥៤សសរ ស្តីពីការបង្កើតរដ្ឋបាលតំបន់សេដ្ឋកិច្ចពិសេស យូ ប៊ី អុី ស្លួល |
សេចក្តីសម្រេចនេះមានគោលបំណងសម្រេចបង្កើតរដ្ឋបាលតំបន់សេដ្ឋកិច្ចពិសេស យូ ប៊ី អុី ស្នួល ដែលមានទីតាំងស្ថិតនៅភូមិត្រពាំងស្រែ ឃុំ២ធ្នូ ស្រុកស្នួល ខេត្តក្រចេះដែលមានសមាសភាពដូចខាងក្រោម៖ ១. តំណាងគណៈកម្មាធិការតំបន់សេដ្ឋកិច្ចពិសេសកម្ពុជា (ប្រធាន) ២. តំណាងក្រសួងពាណិជ្ជកម្ម (សមាជិក) ៣. តំណាងក្រសួងការងារ និងបណ្តុះបណ្តាលវីជ្ជាជីវៈ (សមាជិក) ៤. តំណាងអគ្គនាយកដ្ឋានគយ និងរដ្ឋាករកម្ពុជា (សមាជិក) ៥. តំណាងសាលាខេត្តក្រចេះ (សមាជិក) |