អនុក្រឹត្យ លេខ៥៤ ស្ដីពីការកាត់ដី និងការធ្វើអនុបយោគ លើដីហំ ៤៦៣.៩២ ហិកតា ដែលកាត់ចេញពី ដីសម្បទានសេដ្ឋកិច្ចនិង តំបន់ព្រៃការពារសម្រាប់អភិរក្ស ស្ថិតនៅក្នុងភូមិសាស្រ្ត ខេត្តមណ្ឌលគិរី
ការកាត់ដីទំហំ ៤៦៣.៩២ ហិកតា ដែលស្ថិតនៅក្នុងភូមិសាស្រ្ត ភូមិប៊ូស្រា ឃុំប៊ូស្រា ស្រុកពេជ្រាដា ខេត្តមណ្ឌលគិរី ដែលក្នុងនោះមាន៖ ដីទំហំ ៣៣៩.០៥ ហិកតា កាត់ចេញពីតំបន់អភិរក្សធនធានសេនេទិច រុក្ខជាតិ និងតំបន់ព្រៃការពារសម្រាប់អភិរក្សសត្វព្រៃ ទំហំ២៩.៤៦ ហិកតា កាត់ចេញពីដីសម្បទានសេដ្ឋកិច្ចរបស់ក្រុមហ៊ុន សេដ្ឋីកុលា និងទំហំ៨១.៨៨ ហិកតា កាត់ចេញពីដីសម្បទានសេដ្ឋកិច្ចរបស់ក្រុមហ៊ុនវ៉ារ៉ាណាស៊ី និងទំហំ ១៣.៥៣ ហិកតា កាត់ចេញពីដីសម្បទានសេដ្ឋកិច្ចរបស់ក្រុមហ៊ុន ដាក់ឡាក់ និងធ្វើអនុបយោគជាដីឯកជនរបស់រដ្ឋ ទំហំ៤៤៦.៥៤ ហិកតា សម្រាប់ប្រទានកម្មជាកម្មសិទ្ធិជូនពលរដ្ឋចំនួន៣៥៣ គ្រួសារ និងរក្សាទុកជាដីសាធារណៈរបស់រដ្ឋ ទំហំ១៧.៣៨ ហិកតា។
ឈ្មោះ | អនុក្រឹត្យ លេខ៥៤ ស្ដីពីការកាត់ដី និងការធ្វើអនុបយោគ លើដីហំ ៤៦៣.៩២ ហិកតា ដែលកាត់ចេញពី ដីសម្បទានសេដ្ឋកិច្ចនិង តំបន់ព្រៃការពារសម្រាប់អភិរក្ស ស្ថិតនៅក្នុងភូមិសាស្រ្ត ខេត្តមណ្ឌលគិរី |
ការកាត់ដីទំហំ ៤៦៣.៩២ ហិកតា ដែលស្ថិតនៅក្នុងភូមិសាស្រ្ត ភូមិប៊ូស្រា ឃុំប៊ូស្រា ស្រុកពេជ្រាដា ខេត្តមណ្ឌលគិរី ដែលក្នុងនោះមាន៖ ដីទំហំ ៣៣៩.០៥ ហិកតា កាត់ចេញពីតំបន់អភិរក្សធនធានសេនេទិច រុក្ខជាតិ និងតំបន់ព្រៃការពារសម្រាប់អភិរក្សសត្វព្រៃ ទំហំ២៩.៤៦ ហិកតា កាត់ចេញពីដីសម្បទានសេដ្ឋកិច្ចរបស់ក្រុមហ៊ុន សេដ្ឋីកុលា និងទំហំ៨១.៨៨ ហិកតា កាត់ចេញពីដីសម្បទានសេដ្ឋកិច្ចរបស់ក្រុមហ៊ុនវ៉ារ៉ាណាស៊ី និងទំហំ ១៣.៥៣ ហិកតា កាត់ចេញពីដីសម្បទានសេដ្ឋកិច្ចរបស់ក្រុមហ៊ុន ដាក់ឡាក់ និងធ្វើអនុបយោគជាដីឯកជនរបស់រដ្ឋ ទំហំ៤៤៦.៥៤ ហិកតា សម្រាប់ប្រទានកម្មជាកម្មសិទ្ធិជូនពលរដ្ឋចំនួន៣៥៣ គ្រួសារ និងរក្សាទុកជាដីសាធារណៈរបស់រដ្ឋ ទំហំ១៧.៣៨ ហិកតា។ |