អនុក្រឹត្យ លេខ២៩៦ ស្ដីពីការកាត់ដីនិងការធ្វើអនុបយោគ លើដីទំហំ ៤៤១.៦៤ ហិកតា កាត់ចេញពីដីគម្របព្រៃឈើ និងដីសម្បទានសេដ្ឋកិច្ច ស្ថិតនៅក្នុងភូមិសាស្រ្ត ខេត្តកំពង់ស្ពឺ
ការកាត់ដីទំហំ ៤៤១.៦៤ ហិកតា ដែលស្ថិតនៅក្នុងភូមិសាស្រ្ត ភូមិព្រៃកាហៀច ឃុំក្រាំងដីវ៉ាយ ស្រុកភ្នំស្រួច ខេត្តកំពង់ស្ពឺ ដែលក្នុងនោះ៖ ដីទំហំ ២២៤.៨៩ ហិកតា កាត់ចេញពីដីគម្របព្រៃឈើឆ្នាំ២០០២ និងទំហំ ២១៦.៧៥ ហិកតា កាត់ចេញពីដីសម្បទានសេដ្ឋកិច្ចរបស់ក្រុមហ៊ុន Grands Timber Ltd សម្រាប់ធ្វើអនុបយោគជាដីឯកជនរបស់រដ្ឋ ទំហំ៤១៦.១៩ ហិកតា សម្រាប់ប្រទានកម្មជាកម្មសិទ្ធិជូនពលរដ្ឋ ចំនួន ២១០ គ្រួសារ និងរក្សាទុកជាដីសាធារណៈរបស់រដ្ឋទំហំ ២៥.៤៥ ហិកតា។
ឈ្មោះ | អនុក្រឹត្យ លេខ២៩៦ ស្ដីពីការកាត់ដីនិងការធ្វើអនុបយោគ លើដីទំហំ ៤៤១.៦៤ ហិកតា កាត់ចេញពីដីគម្របព្រៃឈើ និងដីសម្បទានសេដ្ឋកិច្ច ស្ថិតនៅក្នុងភូមិសាស្រ្ត ខេត្តកំពង់ស្ពឺ |
ការកាត់ដីទំហំ ៤៤១.៦៤ ហិកតា ដែលស្ថិតនៅក្នុងភូមិសាស្រ្ត ភូមិព្រៃកាហៀច ឃុំក្រាំងដីវ៉ាយ ស្រុកភ្នំស្រួច ខេត្តកំពង់ស្ពឺ ដែលក្នុងនោះ៖ ដីទំហំ ២២៤.៨៩ ហិកតា កាត់ចេញពីដីគម្របព្រៃឈើឆ្នាំ២០០២ និងទំហំ ២១៦.៧៥ ហិកតា កាត់ចេញពីដីសម្បទានសេដ្ឋកិច្ចរបស់ក្រុមហ៊ុន Grands Timber Ltd សម្រាប់ធ្វើអនុបយោគជាដីឯកជនរបស់រដ្ឋ ទំហំ៤១៦.១៩ ហិកតា សម្រាប់ប្រទានកម្មជាកម្មសិទ្ធិជូនពលរដ្ឋ ចំនួន ២១០ គ្រួសារ និងរក្សាទុកជាដីសាធារណៈរបស់រដ្ឋទំហំ ២៥.៤៥ ហិកតា។ |