អនុក្រឹត្យលេខ២៣០ ស្តីពីការធ្វើអនុបយោគជាដីឯកជនរបស់រដ្ឋនូវផ្ទៃដីទំហំ ២០០ហិកតា ស្ថិតនៅភូមិកែបថ្មី និងភូមិទទឹងថ្ងៃ ឃុំបឹងទុក ស្រុកទឹកឈូ ខេត្តកំពត
អនុក្រឹត្យនេះបង្ហាញពីការធ្វើអនុបយោគផ្ទៃដីសាធារណៈរបស់រដ្ឋទំហំ ២០០ (ពីររយ) ហិកតា ស្ថិតនៅភូមិកែបថ្មី និងភូមិទទឹងថ្ងៃ ឃុំបឹងទូក ស្រុកទឹកឈូ ខេត្តកំពត ជាដីឯកជនរបស់រដ្ឋ ក្រោមការគ្រប់គ្រងរបស់រដ្ឋបាលខេត្តកំពតនូវផ្ទៃដី ទំហំ៨០ (ប៉ែតសិប) ហិកតា និងផ្តល់កម្មសិទ្ធិឯកជនជូនក្រុមហ៊ុន IGB (CAMBODIA) CO., Ltd. ទំហំ ១២០ (មួយរយម្ភៃ) ហិកតា សម្រាប់អភិវឌ្ឍគម្រោងវិនិយោគបម្រើឱ្យវិស័យទេសចរណ៍ស្របតាមគោលការណ៍របស់រាជរដ្ឋាភិបាល។
Last updated | 12 មេសា 2021 |
Created | 12 មេសា 2021 |
ឈ្មោះ | អនុក្រឹត្យលេខ២៣០ ស្តីពីការធ្វើអនុបយោគជាដីឯកជនរបស់រដ្ឋនូវផ្ទៃដីទំហំ ២០០ហិកតា ស្ថិតនៅភូមិកែបថ្មី និងភូមិទទឹងថ្ងៃ ឃុំបឹងទុក ស្រុកទឹកឈូ ខេត្តកំពត |
អនុក្រឹត្យនេះបង្ហាញពីការធ្វើអនុបយោគផ្ទៃដីសាធារណៈរបស់រដ្ឋទំហំ ២០០ (ពីររយ) ហិកតា ស្ថិតនៅភូមិកែបថ្មី និងភូមិទទឹងថ្ងៃ ឃុំបឹងទូក ស្រុកទឹកឈូ ខេត្តកំពត ជាដីឯកជនរបស់រដ្ឋ ក្រោមការគ្រប់គ្រងរបស់រដ្ឋបាលខេត្តកំពតនូវផ្ទៃដី ទំហំ៨០ (ប៉ែតសិប) ហិកតា និងផ្តល់កម្មសិទ្ធិឯកជនជូនក្រុមហ៊ុន IGB (CAMBODIA) CO., Ltd. ទំហំ ១២០ (មួយរយម្ភៃ) ហិកតា សម្រាប់អភិវឌ្ឍគម្រោងវិនិយោគបម្រើឱ្យវិស័យទេសចរណ៍ស្របតាមគោលការណ៍របស់រាជរដ្ឋាភិបាល។ |