Last updated 10 កុម្ភៈ 2026
ឈ្មោះ អនុក្រឹត្យលេខ ២២៩ ស្តីពីការធ្វើអនុបយោគផ្ទៃដីទំហំ ២៧៤៦ ហិកតា ៥៥ អា និង ៩៣ សង់ទីអា ពីដីសាធារណៈរបស់រដ្ឋមកជាដីឯកជនរបស់រដ្ឋសម្រាប់ធ្វើប្រទានកម្មជាកម្មសិទ្ធិសមូហភាពជូនសហគមន៏ជនជាតិដើមភាគតិចចារាយ ស្ថិតក្នុងភូមិតាំងសេ ឃុំញ៉ាង ស្រុកអណ្តូងមាស ខេត្តរតនគិរី ព្រមទាំងផ្តល់សិទ្ធិជាកម្មសិទ្ធិលើក្បាលដី
អនុក្រឹត្យនេះផ្តោតលើការធ្វើអនុបយោគផ្ទៃដីទំហំ ២៧៤៦ ហិកតា ៥៥ អា និង ៩៣ សង់ទីអា ពីដីសាធារណៈរបស់រដ្ឋមកជាដីឯកជនរបស់រដ្ឋសម្រាប់ធ្វើប្រទានកម្មជាកម្មសិទ្ធិសមូហភាពជូនសហគមន៏ជនជាតិដើមភាគតិចចារាយ ស្ថិតក្នុងភូមិតាំងសេ ឃុំញ៉ាង ស្រុកអណ្តូងមាស ខេត្តរតនគិរី ព្រមទាំងផ្តល់សិទ្ធិជាកម្មសិទ្ធិលើក្បាលដី តាមប្រព័ន្ធកូអរដោណេ Project UTM Zone 48N Datum WGS 1984 ដូចមានក្នុងឧបសម្ព័ន្ធនៃអនុក្រឹត្យនេះ។