អនុក្រឹត្យលេខ ២២៧ ស្តីពី ការធ្វើអនុបយោគផ្ទៃដីទំហំ ១២១៥ ហិកតា ៧១ អា និង ៣ សង់ទីអា ពីដីសាធារណៈរបស់រដ្ឋមកជាដីឯកជនរបស់រដ្ឋសម្រាប់ធ្វើប្រទានកម្មជាកម្មសិទ្ធិសមូហភាពជូនសហគមន៍ជនជាតិដើមភាគតិចទំពួន ស្ថិតក្នុងភូមិសមុទ្រលើ ឃុំសេដា ស្រុកលំផាត់ ខេត្តរតនគិរី ព្រមទាំងផ្តល់សិទ្ធិជាកម្មសិទ្ធិលើក្បាលដី
អនុក្រឹត្យនេះផ្តោតលើការធ្វើអនុបយោគផ្ទៃដីទំហំ ១២១៥ ហិកតា ៧១ អា និង ៣ សង់ទីអាពីដីសាធារណៈរបស់រដ្ឋមកជាដីឯកជនរបស់រដ្ឋសម្រាប់ធ្វើប្រទានកម្មជាកម្មសិទ្ធិសមូហភាពជូនសហគមន៍ជនជាតិដើមភាគតិចទំពួនស្ថិតក្នុងភូមិសមុទ្រលើ ឃុំសេដា ស្រុកលំផាត់ ខេត្តរតនគិរី តាមប្រព័ន្ធកូអរដោណេ Project UTM Zone 48N Datum WGS 1984 ដូចមានក្នុងឧបសម្ព័ន្ធនៃអនុក្រឹត្យនេះ។
| Last updated | 22 មករា 2026 |
| Created | 22 មករា 2026 |
| ឈ្មោះ | អនុក្រឹត្យលេខ ២២៧ ស្តីពី ការធ្វើអនុបយោគផ្ទៃដីទំហំ ១២១៥ ហិកតា ៧១ អា និង ៣ សង់ទីអា ពីដីសាធារណៈរបស់រដ្ឋមកជាដីឯកជនរបស់រដ្ឋសម្រាប់ធ្វើប្រទានកម្មជាកម្មសិទ្ធិសមូហភាពជូនសហគមន៍ជនជាតិដើមភាគតិចទំពួន ស្ថិតក្នុងភូមិសមុទ្រលើ ឃុំសេដា ស្រុកលំផាត់ ខេត្តរតនគិរី ព្រមទាំងផ្តល់សិទ្ធិជាកម្មសិទ្ធិលើក្បាលដី |
អនុក្រឹត្យនេះផ្តោតលើការធ្វើអនុបយោគផ្ទៃដីទំហំ ១២១៥ ហិកតា ៧១ អា និង ៣ សង់ទីអាពីដីសាធារណៈរបស់រដ្ឋមកជាដីឯកជនរបស់រដ្ឋសម្រាប់ធ្វើប្រទានកម្មជាកម្មសិទ្ធិសមូហភាពជូនសហគមន៍ជនជាតិដើមភាគតិចទំពួនស្ថិតក្នុងភូមិសមុទ្រលើ ឃុំសេដា ស្រុកលំផាត់ ខេត្តរតនគិរី តាមប្រព័ន្ធកូអរដោណេ Project UTM Zone 48N Datum WGS 1984 ដូចមានក្នុងឧបសម្ព័ន្ធនៃអនុក្រឹត្យនេះ។ |