Last updated 14 វិច្ឆិកា 2025
ឈ្មោះ អនុក្រឹត្យលេខ ១៥៥ ស្តីពីការធ្វើអនុបយោគផ្ទៃដីទំហំ ១០៧៩ ហិកតា ៩៥ អា និង ១១ សង់ទីអា ពីដីសាធារណៈរបស់រដ្ឋមកជាដីឯកជនរបស់រដ្ឋសម្រាប់ធ្វើប្រទានកម្មជាកម្មសិទ្ធិសមូហភាពជូនសហគមន៍ជនជាតិដើមភាគតិចគ្រឹង ស្ថិតក្នុងភូមិធួយទុំ ឃុំចាអ៊ឹង ស្រុកអូរជុំ ខេត្តរតនគិរី ព្រមទាំងផ្តល់សិទ្ធិជាកម្មសិទ្ធិលើក្បាលដី
អនុក្រឹត្យនេះបង្ហាញពីការធ្វើអនុបយោគផ្ទៃដីទំហំ ១០៧៩ ហិកតា ៩៥ អា និង ១១ សង់ទីអា ពីដីសាធារណៈរបស់រដ្ឋមកជាដី​ឯកជនរបស់រដ្ឋសម្រាប់ធ្វើប្រទានកម្មជាកម្មសិទ្ធិសមូហភាពជូនសហគមន៍ជនជាតិដើមភាគតិចគ្រឹង ស្ថិតក្នុងភូមិធួយទុំ ឃុំចាអ៊ុង ស្រុកអូរជុំ ខេត្តរតនគិរី។