Last updated 9 មីនា 2023
ឈ្មោះ អនុក្រឹត្យលេខ ១៥៤ ​ស្តីពីការកំណត់តំបន់ប្រើប្រាស់ដោយចីរភាព លើផ្ទៃដីទំហំ ៦៤៩ ហិកតា ស្ថិតក្នុងដែនជម្រកសត្វព្រៃភ្នំឪរ៉ាល់ ឃុំក្តុលសែនជ័យ និងឃុំជៀប ស្រុកទឹកផុស ខេត្តកំពង់ឆ្នាំង និងការធ្វើអនុប្បយោគប្តូរចំណាត់ថ្នាក់ពីទ្រព្យសម្បត្តិសាធារណះរបស់រដ្ឋមកជាទ្រព្យសម្បត្តិឯកជនរបស់រដ្ឋ
អនុក្រឹត្យនេះ មានគោលបំណងកំណត់តំបន់ប្រើប្រាស់ដោយចីរភាព លើផ្ទៃដីទំហំ ៦៤៩ ហិកតា ស្ថិតក្នុងដែនជម្រកសត្វព្រៃភ្នំឪរ៉ាល់ ឃុំក្តុលសែនជ័យ និងឃុំជៀប ស្រុកទឹកផុស ខេត្តកំពង់ឆ្នាំង និងការធ្វើអនុប្បយោគប្តូរចំណាត់ថ្នាក់ពីទ្រព្យសម្បត្តិសាធារណះរបស់រដ្ឋមកជាទ្រព្យសម្បត្តិឯកជនរបស់រដ្ឋ សម្រាប់ផ្តល់ជូនក្រុមហ៊ុន វ័ន ហ្វ្រេតធើនីធី ឯ.ក។