អនុក្រឹត្យលេខ ១៤៤ ស្តីពីការធ្វើអនុបយោគប្តូរចំណាត់ថ្នាក់ទីតាំងដីទំហំ ២៥៨ ១៨៨ ម៉ែត្រក្រឡា ស្ថិតនៅភូមិទួលម្កាក់ សង្កាត់រលាប ក្រុងពោធិ៍សាត់ ខេត្តពោធិ៍សាត់ ពីទ្រព្យសម្បត្តិសាធារណៈរបស់រដ្ឋ មកជាទ្រព្យសម្បត្តិឯកជនរបស់រដ្ឋ
អនុក្រឹត្យនេះត្រូវបានធ្វើអនុបយោគប្តូរចំណាត់ថ្នាក់ទីតាំងដីទំហំ២៥៨ ១៨៨ (ពីររយហាសិបប្រាំបីពាន់មួយរយប៉ែតសិបប្រាំបី) ម៉ែត្រក្រឡា ស្ថិតនៅភូមិទួលម្កាក់ សង្កាត់រលាប ក្រុងពោធិ៍សាត់ ខេត្តពោធិ៍សាត់ ដែលមានក្បាលដីលេខ ២៣៨៥ វិញ្ញាបនបត្រសម្គាល់ម្ចាស់អចលនវត្ថុលេខ 15050603-2385 ចុះថ្ងៃទី ១៥ ខែមីនា ឆ្នាំ២០២៥ របស់មន្ទីររៀបចំដែនដី នគរូបនីយកម្ម សំណង់ និងសុរិយោដីខេត្តពោធិ៍សាត់ ពីទ្រព្យសម្បត្តិសាធារណៈរបស់រដ្ឋ មកជាទ្រព្យសម្បត្តិឯកជនរបស់រដ្ឋ ដើម្បីដាក់ជួល។
Last updated | 16 តុលា 2025 |
Created | 16 តុលា 2025 |
ឈ្មោះ | អនុក្រឹត្យលេខ ១៤៤ ស្តីពីការធ្វើអនុបយោគប្តូរចំណាត់ថ្នាក់ទីតាំងដីទំហំ ២៥៨ ១៨៨ ម៉ែត្រក្រឡា ស្ថិតនៅភូមិទួលម្កាក់ សង្កាត់រលាប ក្រុងពោធិ៍សាត់ ខេត្តពោធិ៍សាត់ ពីទ្រព្យសម្បត្តិសាធារណៈរបស់រដ្ឋ មកជាទ្រព្យសម្បត្តិឯកជនរបស់រដ្ឋ |
អនុក្រឹត្យនេះត្រូវបានធ្វើអនុបយោគប្តូរចំណាត់ថ្នាក់ទីតាំងដីទំហំ២៥៨ ១៨៨ (ពីររយហាសិបប្រាំបីពាន់មួយរយប៉ែតសិបប្រាំបី) ម៉ែត្រក្រឡា ស្ថិតនៅភូមិទួលម្កាក់ សង្កាត់រលាប ក្រុងពោធិ៍សាត់ ខេត្តពោធិ៍សាត់ ដែលមានក្បាលដីលេខ ២៣៨៥ វិញ្ញាបនបត្រសម្គាល់ម្ចាស់អចលនវត្ថុលេខ 15050603-2385 ចុះថ្ងៃទី ១៥ ខែមីនា ឆ្នាំ២០២៥ របស់មន្ទីររៀបចំដែនដី នគរូបនីយកម្ម សំណង់ និងសុរិយោដីខេត្តពោធិ៍សាត់ ពីទ្រព្យសម្បត្តិសាធារណៈរបស់រដ្ឋ មកជាទ្រព្យសម្បត្តិឯកជនរបស់រដ្ឋ ដើម្បីដាក់ជួល។ |