អនុក្រឹត្យលេខ ១៣២ ស្ដីពីការធ្វើអនុបយោគផ្ទៃដីទំហំ ៤២៧ (បួនរយម្ភៃប្រាំពីរ) ហិកតា ស្ថិតនៅឃុំរាម ស្រុកព្រៃនប់ ខេត្តព្រះសីហនុ ជាដីឯកជនរបស់រដ្ឋ
អនុក្រឹត្យនេះ ត្រូវបានចេញដោយរាជរដ្ឋាភិបាលកម្ពុជា ដោយបានសម្រេចធ្វើអនុបយោគផ្ទៃដីសាធារណៈរបស់រដ្ឋ ទំហំ ៤២៧ (បួនរយម្ភៃប្រាំពីរ) ហិកតា ស្ថិតនៅឃុំរាម ស្រុកព្រៃនប់ ខេត្តព្រះសីហនុ ជាដីឯកជនរបស់រដ្ឋ។
| Last updated | 26 មីនា 2020 |
| Created | 26 មីនា 2020 |
| ឈ្មោះ | អនុក្រឹត្យលេខ ១៣២ ស្ដីពីការធ្វើអនុបយោគផ្ទៃដីទំហំ ៤២៧ (បួនរយម្ភៃប្រាំពីរ) ហិកតា ស្ថិតនៅឃុំរាម ស្រុកព្រៃនប់ ខេត្តព្រះសីហនុ ជាដីឯកជនរបស់រដ្ឋ |
អនុក្រឹត្យនេះ ត្រូវបានចេញដោយរាជរដ្ឋាភិបាលកម្ពុជា ដោយបានសម្រេចធ្វើអនុបយោគផ្ទៃដីសាធារណៈរបស់រដ្ឋ ទំហំ ៤២៧ (បួនរយម្ភៃប្រាំពីរ) ហិកតា ស្ថិតនៅឃុំរាម ស្រុកព្រៃនប់ ខេត្តព្រះសីហនុ ជាដីឯកជនរបស់រដ្ឋ។  |