អនុក្រឹត្យលេខ ១២៧ ស្តីពីការកាត់ផ្ទៃដីទំហំ ៨ ហិកតា ៩៣ អា ៥៥ សង់ទីអា ស្ថិតនៅភូមិគគីរ ឃុំបិតត្រាំង ស្រុកព្រៃនប់ ខេត្តព្រះសីហនុ ចេញពីដែនគម្របព្រៃឈើឆ្នាំ២០០២ ធ្វើអនុបយោគជាដីឯកជនរបស់រដ្ឋសម្រាប់ប្រទានកម្មជាកម្មសិទ្ធិជូនឈ្មោះ វ៉ាន់ វណ្ណា
Last updated | 2 មករា 2023 |
Created | 2 មករា 2023 |
ឈ្មោះ | អនុក្រឹត្យលេខ ១២៧ ស្តីពីការកាត់ផ្ទៃដីទំហំ ៨ ហិកតា ៩៣ អា ៥៥ សង់ទីអា ស្ថិតនៅភូមិគគីរ ឃុំបិតត្រាំង ស្រុកព្រៃនប់ ខេត្តព្រះសីហនុ ចេញពីដែនគម្របព្រៃឈើឆ្នាំ២០០២ ធ្វើអនុបយោគជាដីឯកជនរបស់រដ្ឋសម្រាប់ប្រទានកម្មជាកម្មសិទ្ធិជូនឈ្មោះ វ៉ាន់ វណ្ណា |
អនុក្រឹត្យលេខ ១២៧ ស្តីពីការកាត់ផ្ទៃដីទំហំ ៨ ហិកតា ៩៣ អា ៥៥ សង់ទីអា ស្ថិតនៅភូមិគគីរ ឃុំបិតត្រាំង ស្រុកព្រៃនប់ ខេត្តព្រះសីហនុ ចេញពីដែនគម្របព្រៃឈើឆ្នាំ២០០២ ធ្វើអនុបយោគជាដីឯកជនរបស់រដ្ឋសម្រាប់ប្រទានកម្មជាកម្មសិទ្ធិជូនឈ្មោះ វ៉ាន់ វណ្ណា |